Zamilovaný pár jazdiaci na skútri pri romantickom západe slnka niekde pri mori. To znie pre mnohé z nás ako sen alebo ako scéna z filmu. Podľa najnovších záberov, na ktorých môžeš takto vidieť dokonalého Jána Koleníka a jeho nádhernú kolegyňu, Táňu Pauhofovú, je jasné, že to tak naozaj aj je.

Herec o tom informoval na svojom Instagrame: „Dobrodošli, alebo po 2 rokoch pokračujeme v nakrúcaní na tomto úžasnom mieste ➡️ @stastnynovyrokfilm 2.“, napísal pod príspevok. Janko a Táňa si aktuálne spolu aj s inými známymi menami, akými sú Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková či Antónia Lišková, užívajú krásne prímorské prostredie Chorvátska. Aj keď dôvodom, prečo sa tam zišli v takejto zostave, je práve ich práca a nie dovolenka. A ako už odznelo, ide natáčanie nového filmu.

Ak si romantická duša, potom ti nemohol ujsť film Šťastný nový rok, ktorý mal u nás premiéru koncom roka 2019. Vďaka jeho úspechu sa tvorcovia rozhodli aj pre jeho pokračovania, ktoré sa však kvôli koronavírusu výrazne posunulo.

Podľa najnovších informácií však štáb s hereckým tímom čakajú už len posledné týždne natáčania. Tešíš sa na túto novinku?

Ján ma na natáčaní po svojom boku samé krásne ženy

Ako to vyzerá v zákulisí?

Zdroj: Instagram/stastnynovyrokfilm

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.