Nechala si sa uniesť momentom. Zatvorila oči a cítila jeho dlaň v tvojej. Oči ti žiarili šťastím a srdce búchalo ostošesť. No to všetko sa skončilo. Vaše cesty sa rozišli a ty musíš žiť svoj život bez neho. Už nie ste vy, zostala si len sama. Ako si užívať slobodu? Kávičky, diskotéky, nikdy sa nekončiace dámske jazdy. No to všetko ťa omrzí a ty znova zatúžiš po vzťahu.

Aj keď sú vzťahy komplikované, časovo i citovo náročné, nechceš to vzdať. Nemôžeš sa vzdať objatí, bozkov a lásky. Každý si zaslúži nájsť svoju spriaznenú dušu. Skúšaš to znova a znova. Zamilovať sa. Odovzdať niekomu svoju pozornosť, čas a lásku.

Nie je to jednoduché, každý rozchod zabolí a čiastočne ťa zmení.

Budeš opatrnejšia, už si sa raz popálila a nechceš to absolvovať znova. Po rozchode býva ťažké pripustiť si niekoho k telu, zveriť sa mu so svojimi pocitmi. Odhaliť niekomu dušu je problémom dnešnej generácie. Žijeme vo svete sociálnych sietí, v realite je všetko ťažie ako v anonymite.

Chcela by si po svojom boku človeka, ktorému môžeš veriť, spoľahnúť sa naňho a milovať ho celým svojím srdcom. Ak ho nájdeš daj mu šancu spraviť ťa šťastnou. Začiatky v novom vzťahu bývajú ťažké. Prvý mesiac budeš prežívaš intenzívne, všetko bude nové a krásne. V druhom a treťom mesiaci sa to začne lámať a spoznáš i jeho nedostatky. No tam, kde je láska a kompromis sa dá zvládnuť všetko. Spolu prekonáte hádky, nezhody i konflikty.

Ak ho skutočne miluješ a on miluje teba vždy si k sebe nájdete cestu.

Vyriešite všetky problémy. Čas ukáže či sa k sebe hodíte a či dokážete urobiť jeden druhého šťastným. Láska nie je čiernobiela a vzťah nikdy nie je výsledkom snahy jednotlivca. To čo dáš, to sa ti vráti. Nielen vo vzťahoch, ale i živote.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.