Unsplash/Khamkéo Vilaysing
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Hoci sú muži v posteli viac otvorení a neboja sa experimentovať, niektorí napriek tomu nedajú dopustiť na klasiku.

Pokiaľ hľadáš chlapa, ktorý nemá rád zvrhlosti, ale normálne by sa s tebou romanticky pomiloval, skús tieto znamenia.

Baran

Tento muž chce mať ženu, ktorej by mohol byť oddaný a verný. Neláka ho život večného sukničkára, pretože je zameraný skôr na rodinu a deti. Rovnako ako dokáže byť verný on, vyžaduje to od svojej partnerky. Pokiaľ si s ním začneš, čakaj romantiku a nežnosti, no musíš byť taká aj ty. V posteli ťa ničím neprekvapí, experimenty neznáša a radšej si užíva klasiku.

Panna

Milujúci partner v znamení Panny je praktický, preto v posteli nerád vymýšľa nové veci. Chce si len užiť, uspokojiť svoje potreby a ľahnúť si do postele. Možno sa pri ňom budeš spočiatku nudiť, ale zvykneš si. Pokiaľ sa muž Panna do teba osudovo zamiluje, navždy ti bude verný. Aspoň v tomto máš istotu.

Vodnár

Romantik v znamení Vodnára je ideálny partner, ktorého žena hodí do „friendzone“. Je príjemný, dôverný a sladký. V posteli si s ním experimenty neužiješ, pretože je zameraný iba na 2-3 polohy. Tým pre neho milovanie končí. Na zvrhlosti nie je, pretože vníma vzťah s tebou vážne, nie len ako prostriedok na uspokojenie túžob.

Ryby

Od citlivého muža v znamení Ryby nemôžeš zvrhlosti ani čakať. On túži po milovaní plnom lásky, naplnenia a dôvery. Vzťah nevníma povrchne, ide do hĺbky a potrebuje cítiť bezpečie a uznanie. Experimentovať sa mu moc nechce, dokonca ani vtedy, keby si mu ako jeho priateľka dohovárala. Je tvrdohlavý a rád sa drží svojej klasiky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy