Chlap a žena
Pexels/Ana Paula Lima

Zvádzanie je najdôležitejším aspektom v živote každej ženy. Muži od nás očakávajú, že im dáme nejaký signál na to, aby oni spravili ďalší krok. Práve preto by si mala poznať návod na flirtovanie v praxi.

Patríš medzi baby, ktoré od života dostanú všetko po čom túžia? Zvádzanie je tvoj domov a nevieš si to bez neho predstaviť. Alebo si skôr hanblivka, ktorá sa naučila byť spokojná sama so sebou a neriešiť chlapov? Možno je to aj kvôli tomu, že to nemáš v krvi. Sprav si náš kvíz a uvidíš, ako si na tom.

Ako balíš chlapa v bare?

Čo je tvojou silnou stránkou pri zvádzaní?

Čo spravíš, keď sa ti pri flirtovaní stane niečo nečakané?

Akým spôsobom si píšeš s chalanom cez sociálne siete?

Ako často balíš chalanov?

Ako sa pripravuješ na zvádzanie?

Aký máš pocit pri flirtovaní?

Čo robíš, keď chceš, aby ťa chalan pobozkal?

Aký máš pocit po flirtovaní?

Zvádzaš svojho priateľa, prípadne niekoho iného aj keď si vo vzťahu?

Poznáš umenie zvádzania? Tento kvíz ťa preverí
Si odborníčka vo zvádzaní

Pár sa bozkáva

Si úplná profesionálka v balení chlapov. Presne vieš, kedy sa máš ako správať a kedy z teba pôjdu do kolien. Nikdy si sa to však nemusela učiť, lebo to máš v krvi. Ide ti to prirodzene, za čo si nesmierne vďačná. Dostaneš každého chlapa, na ktorého si ukážeš, a to bez výnimky.
Zvádzanie nie je práve tvoja šálka kávy

Muž dáva kvety žene

V balení nie si žiaden expert. Niečo si sa naučila prostredníctvom životných skúseností, alebo si si túto problematiku dôkladne preštudovala aj v našich článkoch. Niečo sa na teba nalepilo, no stále to nie je ono. Máš sa ešte čo učiť.
Nevieš zvádzať

Pár a balóny

Hádam ťa neurazí, keď ti poviem, že vôbec nie si flirtovací typ. Nedokážeš zbaliť chlapa. Možno o tom ani nevieš, no vôbec ti to nejde. Keď chceš urobiť dieru do sveta, viac sa venuj článkom, ktoré sa sústredia na problematiku zvádzania a možno raz tento kvíz spravíš na jednotku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy