Existuje množstvo rôznych metód, ako zaujať opačné pohlavie. Čo však v prípade, ak výberom nevhodnej zvádzacej techniky objekt tvojho záujmu skôr odradíš a nič z toho? Staň sa pomocou pár jednoduchých trikov majsterkou flirtovania.

My ti dnes ponúkame pár bodov, ktoré môžeš skúsiť a získať tak muža svojho sna. Samozrejme, ak sa niečo nepodarí, nevešaj hlavu a nenadávaj, ako nič nefunguje. Niekedy proste keď sa niečo nepodarí, má to svoj zmysel, pretože či už tomu veríš alebo nie, čaká ťa niečo lepšie. Každopádne, pohodlne sa usaď a zoznám sa s našimi trikmi!

Prejdi na jeho vlnu

Základom úspešného flirtu je jeho obojsmernosť. To znamená, že obaja musia byť naladení na rovnakú vlnu. Ak napríklad mužovi zalichotíš dvojzmyslom či inou štipľavou poznámkou a on nemá zmysel pre humor, tak asi to týmto smerom nepôjde. To isté sa môže stať, ak to pri niektorých mužoch preženieš s prílišnou vyzývavosťou. Jednoducho pri flirtovaní je najlepšie vedieť, pred kým stojíš. Musíš ho dobre vnímať, aby si vedela, čo má rád, čo zas nie.

Stav na prirodzenosť

Môže sa zdať, že mužov najviac priťahujú se*i pôsobiace ženy, ktoré si dokážu už po pár minútach ľahkého flirtu omotať muža okolo prsta. Nie je tomu až tak. Niektorí muži majú radi aj se*i nebojácne ženy, no iným nevadí, ak je žena trochu hanblivá. Niektorým sa zase páčia bláznivé a vtipné a iní ocenia jej rozvahu a inteligenciu. Ale určite to nie je len o tom, že musíš vyzerať ako tigrica z časopisu. Najväčším kúzlom je však ženská prirodzenosť a spontánnosť. Preto sa jej ani ty neboj.

Nečakaný flirt

Neboj sa ani ľahkého flirtu. Ľahký flirt môžeš zažiť aj pri obyčajnom nákupe potravín, alebo so spolusediacim v autobuse. Stačí, ak sa naskytne vhodná príležitosť a chop sa jej. Nie je potrebné čakať na ideálne podmienky. Takýto nečakaný flirt môže byť veľmi príjemným zážitkom. Výhodou toho všetkého bude, že máš o ďalšiu skúsenosť viac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.