instagram/yeswe_travel

Leto je obdobie vášne, dotykov, randenia a horúcich nocí. Pokiaľ máš vzťah, takéto dobrodružstvá si môžeš dovoliť jedine so svojím priateľom. Rozmýšľaš však nad tým, že to už nie je to, čo to bývalo? Chcela by si znovu zažívať iskru, no nie s tvojím frajerom?

Tieto 4 znaky ti prezradia, že potrebujete pauzu.

Chýbajúca vášeň

Leto stelesňuje všetky tvoje tajné túžby. Všade kam sa pozrieš, môžeš vidieť mladých mužov v plavkách, zaľúbených ľudí na lavičke v spaľujúcom objatí, a v televízii môžeš pozerať samé romantické filmy. Pokiaľ v tvojom vzťahu chýba chtíč a aspoň na malú chvíľu si uvažovala o tom, že by si chcela byť počas letných mesiacov sama, potrebujete si dať pauzu.

Máte iné očakávania, ako stráviť prázdniny

Ty chceš možno cestovať, spoznávať nové miesta a nových ľudí a tvoj priateľ by najradšej zostal sedieť doma (alebo naopak). Každopádne, sú to diametrálne odlišné názory a v tejto situácii nenájdete kompromis. Bude pre vás najlepšia pauza, aby ste sa mohli zamerať na to, čo naozaj chcete. Spoznáte samých seba a po lete sa k sebe môžete vrátiť ako noví ľudia.

Jeden z vás sa chystá odísť

Milujete sa, ste k sebe úprimní a verní, všetko medzi vami funguje tak, ako má, no jeden z vás príde s návrhom letnej stáže/práce/brigády. Myslíte si, že to pre vás bude skúška vernosti a dôvery, no nie ste o tom na 100% presvedčení. No niekde vnútri neveríte, že to bude správny krok. V tomto prípade by ste si mali dať pauzu.

Jeden z vás sa chce posunúť

Všade na sociálnych sieťach môžete vidieť zásnuby, svadby, baby boom a mnoho iného. Je logické, že sa cez leto bude chcieť jeden z vás posunúť, najmä, ak to spolu ťaháte nejeden rok. Ak to však ten druhý cíti opačne a nevie, čo má na ponuku povedať, mali by ste si dať prestávku a popremýšľať o tom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating