V utorok sa uskutočnilo finále dlhoočakávanej módnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. V Španielskom sále Pražského hradu sa zhromaždili najkrajšie dievčatá a chlapci zo Slovenskej a Českej republiky aby zabojovali o lukratívnu výhru. 

Záujemcov o túto súťaž je neúrekom, keďže každoročne sa prihlásia tisícky potencionálnych výhercov z viac než 30 krajín. O víťazoch rozhodla porota, ktorá sa skladala z odborníkov na módu, partnerov súťaže, zahraničných modelingových agentúr, rovnako ako aj samotný riaditeľ súťaže a spolumajiteľ Elite Prague a Elite Bratislava. Medzi porotcami sa našli aj modelky, ktoré zastupujú súťaž. Za Slovensko to bola Michaela Kocianová a za Českú republiku Denisa Dvořáková. Predsedníčkou poroty 28. ročníka súťaže sa stala supermodelka Daniela Peštová.

Kto sa stal víťazom?

Víťazmi tejto prestížnej súťaže sa stali Klára Binderová a Sebastián Klimeš, ktorý reprezentovali Českú republiku a Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula sú reprezentanti Slovenska. Títo výhercovia budú reprezentovať naše krajiny v medzinárodnej súťaži, ktorá TOP 15 finalistom rozdelí výhry v podobe zmluvy s agentúrou Elite spolu v hodnote 780 000€.

Galavečer

Počas tohto večera mohli diváci vidieť prehliadku mnohích návrhárov ako napríklad Lukáša Macháča, ale najväčšie prekvapenie a zároveň očakávanie bolo debutové predstavenie kolaborácie modelky Michaely Kocianovej a Farah Kimia v kolekcii Farah X Michaela K, ktorá zožala skutočný úspech.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.