victoria's secret

Victoriiným anjelikom by túžila byť asi každá modelka. Je to úspech, ktorý sa v našich, no ani v cudzích, končinách len tak nevidí. Vedela si, aké známe aj neznáme tváre predvádzali na móle prestížnej značky Victoria’s Secret? Tento módny dom nie je potrebné predstavovať, avšak informácie o modelkách poskytli portály Biography, Daily Mail, Feminity, TopkyFandom. Na konci článku nájdeš aj galériu fotiek s modelkami.

Gisele Bündchen

Podľa portálu Biography je Gisele úspešná brazílska modelka a herečka. Svoju kariéru odštartovala v skorých tínedžerských rokoch. Keď bola mladšia, často sa jej spolužiaci aj okolie vysmievali, že je vysoká a štíhla. No práve to jej pomohlo naštartovať modelingovú kariéru.

Všimol si ju agent v prevádzke rýchleho občerstvenia, kde v tej dobe brigádovala a prejavil o ňu záujem. Veľmi rýchlo sa stala slávnou a v roku 2000 začala predvádzať pre značku Victoria’s Secret. Jej púť na móle tohto giganta však trvala len 7 rokov.

Gisele je známa nielen pre svoje úspechy, ale aj dobrosrdečnosť. Venuje sa totiž ekologickým otázkam života a rovnako tiež svoje úsilie vkladá do rôznych charít a organizácií.

Sofía Jirau

Sofía sa do histórie zapísala ako prvá modelka s Downovým syndrómom, informuje o tom Daily Mail. Anjelikom sa stala v roku 2020, no v tom čase mala len 25 rokov. Nielen, že chcela ukázať publiku, že možné je všetko, ale venovala sa aj zvýšeniu povedomia o spomínanej diagnóze. Túto šancu brala ako príležitosť. Predvádzala spodnú bielizeň z kolekcie Love Cloud.

Mladá Sofía tiež vytvorila vlastnú značku s názvom Alavett, čo v preklade znamená „I love it“ alebo „Milujem to“. Zároveň vyjadrila myšlienku splneného sna, ktorým pomenovala predvádzanie na móle pre Victoria’s Secret.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News