Sú naozaj veľmi dôležité. Dotvoria celkový look a dodajú ti istý šmrnc. Reč je o doplnkoch. Vhodne skombinované doplnky môžu naozaj prekvapiť a byť tak sladkou bodkou celého outfitu. Tu je zopár doplnkov, ktoré by mala mať povinne každá žena v šatníku:

Kabelka

Každá so mnou bude určite súhlasiť, ak poviem, že kabelka je znakom ženskosti. Netreba, aby si mala kabeliek veľa. Postačí ti niekoľko štýlových a kvalitných kusov. Kabelku žena potrebuje aj z praktického hľadiska. Kde by sme predsa nosili všetky tie potrebné veci, ktoré do nej občas len tak nahádžeme?

Náušnice

Je pravda, že každá z nás má občas dni, keď sa jej nechce ani z postele vstať. Alebo si v rannom zhone neučešeme vlasy, oblečieme tričko naopak či nenasieme rúž. No aj napriek tomu by sme  nemali zabúdať na náušnice. Veľké kruhové, malé nenápadné, so strapcami či zlaté. Ku každému outfitu by si mala voliť iné náušnice. Vďaka nim tvoja tvár pôsobí ženskejšie a oživia celý tvoj look. Platí jedno zásadné pravidlo – nenos prehnane ozdobené náušnice.

zdroj: Photo by Ahmed Carter on Unsplash

Lodičky

Najmä tie v neutrálnych farbách. Krémové, biele, čierne či v jemne ružovej farbe. Sú veľkou nevyhnutnosťou. Môžeš ich nosiť takmer ku všetkému a ľahko sa kombinujú. Podpätok predĺži tvoju postavu a budeš pôsobiť oveľa ženskejšie.

Slnečné okuliare

Nielen z praktického hľadiska je dobré ich mať vždy po ruke. Nezáleží na tom, či je leto či zima – ultrafialové žiarenie ti škodí v každom období. Momentálne sa nosia retro okuliare, úzke okuliare, takzvané „cat eye“ či jednoliate okuliare.

zdroj: Photo by Bogdan Glisik on Unsplash

Jemné náhrdelníky

Zlaté prívesky, ktoré by si mala na seba navrstviť. Niekoľko kusov jemných náhrdelníkov tak skvele dotvorí celý outfit.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.