Photo by Alex Iby on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá žena na svete má muža, ktorý pre ňu niečo znamená. Nie, nie je to osudový muž, ktorého si raz zoberie. Je to presne ten muž, ktorý jej zmenil život. Do určitej časti jej ovplyvnil budúcnosť a to, ako teraz rozmýšľa.

Čo taká žena nikdy nepovie svojmu osudovému mužovi, o tomto mužovi, pretože si chce zachovať malé tajomstvo? To sa dozvieš (a možno to aj poznáš podľa seba), ak budeš čítať ďalej.

Že vďaka tomu mužovi zistila, čo si naozaj zaslúži

Hoci sa k nej tento muž zachoval zle a zlomil jej srdce, dal jej aj poznanie, čo si zaslúži. Vďaka nemu pochopila, že už viac nechce byť s človekom, ktorý je ako on, ale s človekom, ktorý ju bude ľúbiť a bude sa k nej správať s rešpektom a úctou.

Že ten nesprávny (zlý) muž bol prvý, ktorého kedy ľúbila

Mali medzi sebou lásku, ktorú málokto pochopí. Srdce jej splašene bilo vždy, keď ho videla a keď boli spolu. Jeho bozky ju privádzali do šialenstva a nakoniec…nakoniec to celé skončilo. Spoznala prvú lásku a aj prvé zlomené srdce.

Že bolo ťažké dostať ho z hlavy a srdca

Ak máš naozaj s niekým vytvorené silné puto, je ťažké dostať ho z hlavy, nie to ešte zo srdca. Bolo to ťažké, pretože spomienok bolo veľa.

Ale vďaka tomu, že spoznala dobrého muža, na neho zabudla

Aj keď tá žena vie, že by to svojmu mužovi mala povedať, nikdy mu to nepovie. No muž, ktorý prišiel po ňom, jej ho dokázal vytlačiť z hlavy. Nepovie mu to, pretože by sa pred ním cítila veľmi zraniteľná.

View this post on Instagram

Weekends with you 🤗 @eleonorazampatti

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Že by pre neho, ako dobrého muža, urobila všetko na svete

Ale nepovie mu to, pretože sa bojí sklamania a toho, že by to zneužil. Ona by urobila naozaj všetko, na čo si len spomenie. Zachránil ju a dal jej pocit, že si skutočne zaslúži len to dobré a snaží sa ju robiť šťastnou. Preto mu to nikdy nepovie, pretože nechce, aby sa prestal snažiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating