Nebola by si sama, kedy si nahlas vyslovila. áno, zaujíma ťa, čo si myslia muži o ženách a čo si na nich vlastne všímajú a podľa čoho vyberajú. I keď sa hovorí, že muži sú tí jednoduchí, asi nám dáš za pravdu, že niekedy z toľkej jednoduchosti im tak nerozumieme, že sú pre nás hotová kniha plné záhad a neobjavených vecí, ktoré by možno ani vedec nevedel vysvetliť. A to nie je nič zlé na mužov, len ženské pocity.

Doktorka Laura, expertka na vzťahy, sa ale pokúsila aspoň niečo zhrnúť a poskytnúť ženám ako takú odpoveď na to, čo mužov vie zaujať na žene. Pre portál hackspirit.com sa podelila o tieto skúsenosti!

View this post on Instagram

Fully caught The date weeknd

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Tak toto by si zrejme nečakala ani ty, lebo my tiež, ale rozhovory s tvojou najlepšou kamarátkou. Prečo? Oni totiž vedia, že ich „ohováraš“, no zaujíma ich, aké slová použiješ a či sú v tvojich očiach až tak zle na tom. Podľa toho vedia vydedukovať, či to má zmysel ďalej riešiť alebo nechá celý váš vzťah tak. Ďalšia vec, ktorá ich zaujíma je, na čo všetko sú ti dobrí. Oni si to takisto vedia vyvodiť z toho, ak sa správaš, aké máš názory… A do tohto zoznamu môžeme zaradiť aj nový účes. Keď sa chcú muži s niekým spárovať a začať konverzáciu, ich finta býva často nová frizúra na žene. Mnohokrát to jej aj povedia a chválami nešetria!

Slová sú kúzlo a hotový zázrak, ver či nie, muži milujú na žene to, keď jej slovná zásoba je bohatá. Komunikačné zručnosti sú veľmi dôležité. To je niečo, čo si muž všimne hneď. Nikto nemá rád upršané a smutné počasie. alebo? Úsmev evokuje šťastie a pohodu. Preto muži dbajú na to, aký má žena úsmev a vôbec, či sa vie usmiať.

Tak toto by bolo asi tak v skratke o tom, čo muži chcú, vyhľadávajú a všímajú si. Čakala by si to?

Zdroj: hackspirit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.