Aj napriek nepriaznivým pandemickým podmienkam sa prestížna súťaž krásy tento rok opäť uskutoční. Práve dnes sa v jednom bratislavskom hoteli predstavila zostava 12 najkrajších finalistiek. 26. ročník však má ďalšie dve novinky, ktoré pre televíziu JOJ prezradil riaditeľ súťaže. 

Michael Kováčik, riaditeľ súťaže Miss Slovensko, spolu s moderátorkou dnešnej konferencie Alexandrou Pavlovič Hinkovou predstavil finálové dievčatá, ktoré sa od dnešného dňa stávajú finalistkami Miss Slovensko a tak začínajú boj o korunku krásy.

Medzi dievčatami sa nachádzajú aj tie, ktoré s modelingom skúsenosti majú, ale tiež úplne začiatočníčky. Na trénovanie chôdze a iných vecí, čo k Miss Slovensko patria, majú ešte dosť času. Na celkovú prípravu majú tri mesiace, pretože 7. augusta sa uskutoční galavečer a vyhlási sa nová Miss Slovensko 2021.

Ako zhodnotil riaditeľ súťaže, tento rok sa do súťaže o korunku krásy prihlásilo mnoho dievčat a zo semifinále bolo veľmi ťažké vybrať tie najkrajšie a najlepšie: “Držím finalistkám palce a verím, že budú ďalšou posilou značky Miss Slovensko.” Dievčatá v uplynulých dňoch už absolvovali niekoľko dôležitých eventov a oficiálne fotenie, taktiež mediálny meeting.

Michael však prezradil aj ďalšie dve novinky, ktoré prichádzajú aj s 26. ročníkom súťaže. Po 15 rokoch sa totiž mení logo Miss Slovensko. Autorkou je Mikina Dimunová, ktorá navrhovala aj to v roku 2006. “Ideovo je nosným motívom krivka, ktorá symbolizuje ladnosť a pohyb.”

Ďalšou novinkou je aj peňažný výťažok z hlasovania o titul Eva Miss Sympatia, ktorý bol vždy využívaný na dobročinné účely. Tento rok sa rozhodlo vedenie venovať finančnú podporu Lige za duševné zdravie na prevádzku nonstop Linky dôvery Nezábudka.

Takto vyzerajú tohtoročné finalistky. Ktorá z nich je tvoja favoritka?

Zdroj: joj.sk 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.