Love Island
Insatgram/chrebetova/loveislandcs

Love Island má za sebou na našom území odvysielané už tri série. V podcaste Suterén sa teraz objavili poriadne prekvapivé obvinenia. Viaceré páry sú vraj spolu len kvôli sláve a peniazom. Kto čelí tomuto nepeknému obvineniu?

Lásku našlo mnoho mladých ľudí

Prvú sériu Love Island vyhrali Laura a Martin, ktorí majú za sebou už aj spoločnú svadbu. Okrem nich sú spolu šťastní aj Gabriela a Pítr. Z druhej série si môžeš pamätať Denisu a Kryštofa, Luciu a Martina, Tinu a Jacoba či Hanku s Jakubom.

Tretiu, poslednú skončenú sériu vyhrali Majka a Chris. Lásku našli aj Venis a Adam, Ráchel a Claude, Paulína a Honza a Diana a Majlo. Táto séria priniesla znovuzrodenie aj v prípade lásky Natálie a Davida.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

V podcaste Sutéren, ktorý moderuje aj súťažiaca Sabina Karásková, sa teraz objavila česká redaktorka Šárka Peková. Obe si myslia, že niektoré páry podľa nich lásku iba hrajú.

Párom zo šou Love Island vyhovuje, keď sú spolu

Strieborná súťažiaca z druhej série priznala, že páry z Love Islandu sú podľa nej dobrý marketingový produkt a podľa nej sú niektorí spolu len preto, že im to vyhovuje. „Myslím si to a myslím si, že je ich veľa,“ prekvapila.

„Pretože keď dá človek párovú fotku, tak to má úplne neuveriteľné dosahy, keď dá človek fotku sám, tak to nikoho nezaujíma skoro. Napríklad aj z toho Love Islandu, keď sa tí dvaja rozídu, tak to klesne. Keď sú furt spolu, tak ľudia chcú sledovať tú ich cestu a sledujú to viac,“ prekvapila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Ktorý z párov žiada redaktorku o neustálu pozornosť?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News