Love Island finále

Jeden z troch párov z tohtoročného finále šou Love Island poriadne prekvapil. V rozhovore pre TV Markíza priznali dohodu o spoločnom vzťahu. Skončil po šou aj ich vzťah alebo sú stále spolu?

Do finále v zoznamovacej šou Love Island sa tento rok dostali Ráchel a Claude, Venis a Adam a Majka a Chris. Určite už vieš, že výhru v podobe peňažnej sumy si odniesol práve posledný menovaný párik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Táto séria bola na Kanárskych ostrovoch naozaj úplne iná ako tie predchádzajúce a vo vile sa odohralo hneď niekoľko nečakaných zvratov či prekvapení. Jedným z nich bolo aj obvinenie Venis a Adama z dohody na ich vzťahu.

Strieborný pár teraz v rozhovore pre TV Markíza priznal, že dohoda vo vile naozaj existovala. Ako to však s ňou bolo a nenastal náhodou aj v tomto vzťahu rozchod? Stalo by sa tak podobne ako minulý rok, kedy sa po skončení šou rozišiel takisto strieborný pár Sabina a Zbyněk.

Adam a Venis sa v šou Love Island naozaj dohodli na vzťahu

„Dohoda bola, ale reálne trvala menej ako jeden deň. Pretože my sme vlastne v ten deň, ako sme sa dohodli, tak vlastne ani nie 24 hodín potom sme zistili, že vlastne okay, tak je nám možno spolu fajn a vlastne už to zase nebola dohoda, pretože už nám spolu bolo fajn,“ priznala Venis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vendula Dao (@venisdao)

„Jasné, no my sme si proste obidvaja tak nejako ujasnili, že aha, je tu niekto, s kým iným by si chcel alebo chcela byť? A povedali sme, že nie. Chceme tu byť, chceme. No tak poďme sa takto dohodnúť, že proste to budeme nejakým spôsobom skúšať. Dohodli sme sa na tom, že to dáme vlastne aj cez to, že sme si neboli úplne istý tým, či tam niečo je alebo nie je medzi nami,“ objasnila.

S priateľkou súhlasil aj Slovák Adam, ktorý zároveň dodal, ako to momentálne vyzerá s ich vzťahom. Sme spolu, bývame spolu, je nám dobre spolu,“ prezradil.

Strieborný pár sa teda na vzťahu vo vile naozaj dohodol, ale toto sa stalo ešte v úplných začiatkoch ich vzťahu vo vile. Venis a Adam sú však stále spolu šťastní a dokonca už spolu aj bývajú.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News