priestor pre muža
Pexels/Luis Zambrano

Keď si chceš muža otestovať, daj mu tri dni priestor. Tri dni, počas ktorých mu nebudeš písať, volať a nepôjdeš s ním von. Na základe nich spoznáš, s kým máš do činenia.

Nastanú iba dve situácie. Aké?

Prvou z nich môže byť, že po troch dňoch sa na teba nebude ani pamätať. Keď si sa mu neozvala ty, prečo by mal on? Posunie sa ďalej a nebude ťa viac riešiť. Avšak, pri tomto type muža vieš, že by ti veľmi rýchlo ušiel aj bez tejto skúšky.

Je to záletník a neudržala by si ho pri sebe ani silou-mocou. Keď sa po troch dňoch vyparí a už viac sa ti neozve, môžeš si byť istá, že mu na tebe nezáležalo a mal ťa len na vyplnenie voľného času.

Pár chce pozornosť
zdroj: Pexels/Alina Kurson

Druhou z nich však môže byť diametrálne odlišná situácia. Po troch dňoch, čo si sa mu neozvala, sa o teba môže začať viac zaujímať. A povedz si úprimne, toto by sa naozaj malo stať. Tá situácia predtým nastane len vtedy, ak medzi sebou nemáte úprimnú lásku. Po troch dňoch by sa ti muž mal ozvať s tým, že si mu chýbala a prosí o vysvetlenie.

Ak ste spolu naučení tráviť veľa času, tri dni sú dosť dlhá doba na to, aby sa ukázala jeho starostlivá stránka. Vďaka nej budeš vedieť, že medzi sebou máte skutočnú lásku. Otestovať muža a dať mu priestor nebolo potrebné.

Prečo nevieme odolať mužom, ktorým by sme mali?
zdroj: Pexels/Anastasiia Chaikovska

Každý správny chlap, ktorý ťa ľúbi, sa totiž bude zaujímať o to, čo si počas tých troch dní robila. Bude mať o teba strach, bude o teba bojovať, bude sa chcieť skontaktovať s tebou pomocou iných a bude hľadať spôsoby, ako by mohol byť v tvojej blízkosti.

Aj keď je to netradičný spôsob ako muža otestovať, funguje. Vyskúšaj ho, ak si chceš byť istá jeho láskou. Vráti sa ti to v neskutočnej podobe.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating