Instagram/about.desiree
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Milovanie o človeku dokáže prezradiť veľa. Vďaka jeho štýlu o ňom dokážeš zistiť, akú má povahu, aká je osobnosť, aký bude v dlhodobom vzťahu a či ti stojí za to, aby si s ním vôbec trávila čas.

Týchto 7 základných polôh ti prezradí viac.

Klasika – žena dole, chlap hore

Muž, ktorý má rád túto polohu, vždy stavia na istotu. Má názory rovnaké ako väčšina ľudí a o dianie vo svete sa moc nezaujíma. Po rokoch vzťahu môžeš očakávať stereotyp, no ak si akčný typ ženy, rýchlo sa z neho obaja dostanete. Je milý, priateľský, pozorný, no nečaká ťa s ním žiadna obrovská vášeň či dobrodružstvo.

Odzadu

Táto poloha hovorí o mužovi, že je otvorený mnohým veciam. Nebojí sa ísť do nových vecí, aj keď dopredu nevie, ako dopadnú. Je nebojácny a o svoju partnerku vždy bojuje. Vo vzťahu ťa čaká veľa bezpečia, odhodlania a žiadna nuda.

V sede

Chlap, ktorý sa rád miluje v sede, od života neočakáva veľa. Je znudený, nič ho nebaví a do práce chodí len kvôli peniazom. Vo vzťahu s ním môžeš očakávať monotónne veci, stále tie isté filmy dookola a raz za čas pozvanie na večeru.

Po stojačky

Tento muž má rád adrenalín. Je spokojný, keď veci idú presne podľa plánu. Nerád sa zdržiava a chcel by všetko dosiahnuť rýchlo. Keď s ním budeš vo vzťahu, môžeš očakávať, že vaše milovanie bude rýchle, vášnivé a živočíšne.

Na štyroch

Tento štýl milovania o chlapovi vypovedá, že má rád kontrolu. Nie je na nikom závislý a miluje, ak môže ľudí riadiť. Väčšinou si túto polohu užívajú šéfovia, majitelia firiem alebo veľkí rozhodcovia. Vo vzťahu s týmto mužom sa budeš musieť často podriaďovať, budeš musieť zabudnúť na kompromisy a pripomínať si to, že v tomto vzťahu existuje len sila.

69

Chlap, ktorý má rád uspokojovanie ústami, je v mnohých prípadoch sebecký. Chce síce dopriať dobrý pocit aj partnerke, no viac sa sústredí na to, aby bol hotový skôr. Vo vzťahu bude s tebou neustále pretekať o to, kto je lepší, pretože nechápe, že by sily mali byť vyrovnané. Je to dobrý chlap, no často myslí iba na seba.

Z boku

Táto poloha hovorí o mužovi, že je v mnohých veciach lenivý. Nechce sa mu robiť nič, len sa milovať z boku. Je to pre neho najrýchlejšia cesta k vyvrcholeniu. Pokiaľ s ním budeš vo vzťahu, môžeš očakávať, že sa občas budeš cítiť ako „otrok“. Domáce práce, platenie účtov a aj vymýšľanie výletov bude iba na tebe. Avšak, tento muž to vyvažuje peknými slovíčkami a kupovaním kytíc v obyčajných dňoch.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating