Keď láska zostane, budeš vedieť, že je to tá pravá láska. Prestaneš bojovať, uvoľníš zovreté päste a budeš šťastná. Keď láska zostane, prestaneš zadržiavať svoj dych a budeš sa môcť nadýchnuť. Vypustíš všetky svoje pochybnosti, všetok zmätok a všetky ťažkosti, ktoré ťa obklopujú.

Keď láska zostane, niečo ti bude z hĺbky duše šepkať: „Všetko je tak, ako má byť. Je to ten pravý.“

Keď láska zostane, začneš chápať, prečo si musela znášať predtým bolesť. Prečo ti tie minulé lásky nevydržali, prečo si sa toľko trápila. Pochopíš, prečo ti tvoj bývalý priateľ vypálil do srdca hlbokú dieru. Aby ju zaplnil ten priateľ, ktorý bude pre teba ten pravý. Ktorý naplní tvoju dušu svetlom a láskou.

View this post on Instagram

This!! @gabyquintero17

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keď láska zostane, s každým budeš vychádzať dobre, posunieš sa a budeš rásť. Pravá láska ťa posunie tým správnym smerom, k tým pravým dverám, k správnemu srdcu a ku správnej duši.

Keď si bola veľakrát ranená, je ťažké dôverovať niekomu. Je ťažké niekomu uveriť, že ťa skutočne miluje. Je ťažké uveriť, že teraz prišiel ten čas a si pripravená. Po celú tú dobu si si kládla otázku, prečo to teraz nevyšlo, prečo si ty znovu tá, ktorá má zlomené srdce. Prečo nemôžeš byť aspoň raz šťastná. A teraz… teraz, keď to prišlo, tak neveríš. Neveríš, že po rokoch dúfania a čakania je to tu. Že je tu láska, ktorá je úprimná a zostane s tebou. Vždy. 

No pamätaj, nemôžeš nechať minulosť, aby sa zmenila na tvoj najväčší strach. Nemôžeš zabrániť láske, aby prišla do tvojho života. Nemôžeš od toho utiecť. Nemôžeš nechať minulosť, aby ťa zmenila a nechala ťa chladnou.

Musíš jej dôverovať. Musíš sa ňou nechať viesť. Musíš mať srdce otvorené. 

Musíš sa postaviť na nohy a čeliť všetkému, čo je tam vonku a v realite neznáme. 

Musíš veriť, že tentokrát je to iná láska. Že tentokrát je tá láska správna. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.