Unsplash/Matheus Ferrero

Mať vzťah, v ktorom panuje dôvera a priestor, je šťastie. Ľudia narodení v týchto znameniach sú vo vzťahu tolerantnejší a partnerom dovolia takmer všetko. Svojim polovičkám dávajú istú voľnosť, pretože vedia, že len tak ich vzťah zostane silným a pravá láska z neho len tak nevymizne.

Baran

Človek narodený v znamení Barana je veľmi optimistický a srdečný. Najradšej by rozdal lásku celému svetu. Vie sa ľahko rozhodovať a napriek tomu, že sa vo vzťahu cíti dominantný, dovolí partnerovi všetko. Nedrží ho nakrátko, pretože vie, že ak niečo drží, môže to stratiť. Snaží sa dávať partnerovi priestor na to, aby mohol rásť aj mimo vzťahu. Verí, že je to to najlepšie, čo môže urobiť.

Rak

Tento človek je veľmi nežný a celý život túži po vzťahu. Keď už vo vzťahu je, snaží sa urobiť všetko pre to, aby ho nepokazil. Vie sa pre druhého obetovať, no nie vždy sa vie prispôsobovať. Napriek tomu sa snaží dávať partnerovi priestor a čas osamote, pretože dúfa, že si budú neskôr vzácnejší. Často sa stáva, že je bez partnera dlho, no nesťažuje sa. Nie je od neho závislý a má svoj vlastný život.

Panna

Človek Panna je pracovitý, vytrvalý a láskavý. Vzťah vníma viac z praktického hľadiska, než z toho romantického. Láska je pre neho viac logická, než citová. Vo vzťahu preto nebýva moc iniciatívny, nehovorí romantické veci ako prvý a neplánuje víkendy vo dvojici. Snaží sa na sebe neustále pracovať, jeho svet sa netočí len okolo vzťahu a svojho partnera vidí zriedka. Napriek tomu si Panna udržuje silný vzťah, pretože v dnešnom svete je obdivuhodné nájsť niekoho, kto nie je žiarlivý a majetnícky.

Vodnár

Vodnári sú z celého horoskopu najtolerantnejší. Sú chápaví, pred hádkou sa neschovávajú, naopak všetko si vypočujú a nemajú problém ustúpiť. Muž v tomto znamení preferuje najmä otvorené vzťahy, pretože rád flirtuje, ale keď nájde toho pravého človeka, vie sa zmeniť. Potom je ušľachtilý, nezávislý a na partnera zbytočne netlačí. Sú spolu, pretože im je spolu dobre, nie preto, pretože by bez seba nevedeli vydržať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy