Pre mňa bol minulý rok úžasným rokom. Spoznala som plno nových úžasných ľudí, navštívila som ďalšie zaujímavé miesta, splnili sa mi sny, o ktorých som dlho snívala. Tiež som si uvedomila, že polovicu mojich priateľov nemôžem nazývať priateľmi.

Spravila som rozhodnutia, ktoré na začiatku neskutočne boleli, ale po čase sa ukázalo, že to bolo to najlepšie, čo som pre seba mohla spraviť. Opustila som ľudí, ktorí si ma nevážili a nevedeli oceniť moju prítomnosť. Odišla som od vecí, ktoré ma nerobili šťastnou. Odpustila som každému, kto mi ublížil.

View this post on Instagram

About last night

A post shared by FASHION RESORT (@fashion.resort) on

Všetky pády beriem ako cestu k niečomu novému. Ďakujem všetkým, ktorí sa so mnou smiali a hlavne ďakujem tým, ktorí mi utierali slzy a plakali so mnou. Ďakujem tým, ktorí mi pomohli vstať, keď som bola úplne na dne.

Ďakujem každému, kto mi daroval to najcennejšie čo má, a to svoj čas.

Tomu, kto mi každým jedným dňom ukazoval, ako veľmi je rád, že patrím do jeho života. Ďakujem za priateľov, ktorí aj napriek vzdialenosti, sa ma nikdy nezabudli opýtať či som v poriadku.

Možno minulý rok nebol pre každého dobrý a niektorí sa tešíte, že sa skončil a začal nový. Možno pre niekoho to bol ten najťažší rok v živote. Ale poviem vám, že je to cesta k niečomu lepšiemu. Ťažšia cesta vedie oveľa ďalej ako tá ľahšia. Preto vám prajem v novom roku, aby ste vždy našli chuť začať odznova.

Aby ste odišli od ľudí, ktorí vám ubližujú. Aby ste mali silu povedať nie, aj keď chcete povedať áno. Aby ste nikdy nezabudli povedať ľuďom, ktorých milujete, akí ste šťastní, že existujú. Aby ste ostali silní a vydržali, všetku tú bolesť, ktorá sa vo vás odohráva. Mali vždy pre druhých pochopenie a podali slabším pomocnú ruku. Verili, že sa všetko vyrieši najlepšie ako môže. Aby ste si každým dňom, vytvárali lepšiu budúcnosť. Žiarili tak jasne, že váš úsmev zmení niekomu život. Aby vaše kroky predstavovali to, kým ste. Aby ste bojovali za svoje sny. Dívali sa na svet so všetkou láskou vo svojom srdci, ktorá sa vám odrazí v očiach. Šírili dobro všade, kam prídete. Aby ste milovali to, kým ste a aj svoj život.

Toto všetko vám prajem a hlavne každý jeden deň nezabudnite, že ste skutočne milovaní. 2019 sme pripravení.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.