instagram/jovi_travel

Milí muži, tento článok je špeciálne venovaný vám. V našom ženskom svete sa mnohokrát bavíme o tom, aký je život s vami, aké rôzne tváre majú vzťahy, čo nás teší, čo nás trápi, po čom túžime a vy sa pýtate, čo vlastne od vás chceme.

Na túto otázku neexistuje všeobecná odpoveď, každá sme predsa iná, aj keď nejaký základ v tom, čo od šťastného vzťahu očakávať, máme spoločný. Ak nás milujete, prídete na to. Tentokrát vám chceme povedať len zopár slov o tom, čo z nás robí veľmi nešťastné partnerky, ktoré sa raz postavia o odídu.

Myslíte niekedy na to, ako svoje polovičky milujete? Aké sú pekné, milé a dobré? Čo by ste robili, ak by ste ich raz nemali? Možno sa vás zopár nájde, no väčšina berie vzťahy ako samozrejmosť. Práve toto býva najčastejší dôvod, kvôli ktorému ľudia lásku stratia.

Môžete mať tú najlepšiu ženu pod slnkom, no ak sa bude cítiť ako niekto, komu chýba pozornosť, milé slovo, pohladenie, pozvanie na rande z času na čas, potom sa bude v hĺbke svojej duše iba trápiť. Nechceme veľké gestá, len chceme vedieť, že nás máte stále radi. Či nám to už dokážete slovom alebo gestom.

Nepotrebujeme drahé dary, potrebujeme vedieť, že sa na vás môžeme spoľahnúť, ak vás pošleme niečo vybaviť. Ešte lepšie, ak to vybavíte bez toho, aby sme to museli pripomínať. Nepotrebujeme kytice ruží na každý sviatok, stačí, že vieme, že nám vždy podáte pomocnú ruku a budete nám oporou.

Nepotrebujeme ani drahé dovolenky, lepšie by bolo, ak by ste nás podporovali v našich snoch a boli parťákmi, ktorí nás posunú vpred. A nepotrebujeme ani ukazovať susedom, ako dobre sa máme, stačí, aby ste sa k nám s rešpektom a úctou správali aj za zatvorenými dverami domova.

My nechceme veľa. Chceme milujúceho a chápavého partnera, ktorý nám dá toľko lásky, koľko aj my jemu. Ak to tak nie je, možno je naozaj správny čas stratiť sa a objaviť u niekoho, kto nám to bude schopný dať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating