Pexels/Moises Solorzano

Využívať a manipulovať niekoho nie je správne. Avšak, deje sa to čoraz častejšie, pretože ľudia sú sebeckí, zákerní a tužia len po tom, aby im patril celý svet.

Týmto znakmi odhalíš, že ťa chce využiť aj tvoj priateľ. Daj od neho ruky preč.

Žiadne nežnosti

Keď ťa chce chlap len využiť, v posteli si nepotrpí na predohru alebo nežné dotyky. Ak sa to stane raz alebo dvakrát, dá sa to ospravedlniť. No pokiaľ je to pravidelné, jednoznačne si mu len na to, aby si s tebou iba užil.

Zabúdanie peňaženky

Možno to poznáš. Idete spolu na rande, do kina, na večeru alebo na výlet a on si zabudne peňaženku. Sľúbi ti, že pokiaľ to zaplatíš, dá ti peniaze doma alebo ti pošle na účet. Lenže to sa nikdy nestane a ty svoje minuté peniaze už nikdy neuvidíš. Aj toto je znak, ktorý prezradí o mužovi veľa.

Stretnutia raz za čas

Ty voláš pravidelne, no on volá iba vtedy, keď mu to vyhovuje. Vzťah je hlavne o tom, aby spolu dvaja zamilovaní ľudia trávili čo najviac času. Ak sa ti vyhýba a ozýva sa ti len vtedy, keď má čas a chce sa s tebou milovať, môžeš si domyslieť, čo to znamená.

Neochota spolupracovať

Táto situácia nastáva vtedy, keď chlapa o niečo poprosíš a on to neurobí. Zatiaľ čo ty by si pre neho urobila prvé aj posledné. On to dobre vie, má ťa chytenú na háčiku, preto si to môže dovoliť. Využíva ťa, aby si mu splnila všetky jeho želania, no on pre tie tvoje nehne ani prstom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating