Unsplash/Jason Blackeye

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prvý oficiálny letný mesiac sa blíži, tak by si sa mala pozrieť na to, čo ťa cez leto čaká.

Nové výzvy? Dobrodružstvo? Letná láska? Smiech a dovolenka? To všetko sa dozvieš v dnešnom horoskope.

Baran

V júni ťa čaká silné pracovné nasadenie, pretože si budeš chcieť zarobiť viac, aby si si vedela odložiť na horšie časy. Voľný čas budeš mať zrieka, napriek tomu budeš šťastná.

Býk

Tento mesiac sa viac ponoríš do seba a začneš sa venovať svojmu rozvoju. Popracuješ na silných a slabých stránkach, prečítaš odbornú knihu a zbavíš sa strachu z hovorenia na verejnosti.

Blíženci

V júni budeš veľmi pozitívna, osláviš svoje narodeniny a čaká ťa dobrodružstvo vo forme výletu. Nebudeš vedieť o čo sa jedná, pretože si to pre teba pripravia tvoji priatelia.

Rak

V tomto mesiaci sa môžeš tešiť na zaujímavú pracovnú ponuku, ktorá ti otvorí dvere do sveta, v ktorom si vždy túžila byť. Musíš si dať pozor na to, aby si na sebe nemala ružové okuliare, pretože pády bývajú nepríjemné.

Lev

V júni budeš naplnená láskou, čaká ťa pár letných flirtov, no nebude to nič veľké. Pre zadané ženy v znamení Leva bude najlepšie, ak svoj vzťah oživia niečím novým a netradičným.

Panna

V tomto mesiaci budeš plánovať dovolenku, na ktorú sa pôjdeš v jeseni aj so svojim priateľom. Si šetrná, preto myslíš dopredu. Stanovíš si rozpočet a podľa toho sa zariadiš, aby ti v lete nič nechýbalo, no zároveň aby bola tvoja dovolenka na úrovni.

Váhy

V júni začneš viac športovať. Už dlhšie pociťuješ, že tvoje telo nie je v dobrej kondícii. Dopraješ mu preto veľa ovocia, zeleniny, hodiny behu v prírode a leto budeš môcť privítať s úsmevom na perách.

Škorpión

Tento mesiac nazbieraš veľa zážitkov, pretože ti každý týždeň príde do života niekto nový. Vypočuješ si veľa silných príbehov, naučíš sa nové veci a zistíš, že máš byť za čo vďačná.

Strelec

V júni by si mala byť viac tolerantná. V poslednom čase sa veľmi rada hádaš, no musíš pochopiť, že nie všetci majú rovnaký názor, ako ty. Rôznorodosť je základ pekného života.

Kozorožec

V júni navštíviš mestá na Slovensku, v ktorých si ešte nebola. Priatelia ťa vytrhnú zo stereotypu, ktorý si si v karanténe obľúbila. Budeš sa veľa smiať, jesť a na konci mesiaca budeš vďačná, že máš okolo seba toľko dobrých ľudí.

Vodnár

Tento mesiac budeš hľadať rovnováhu medzi prácou a súkromím. Daj si pozor na to, aby si nevyhorela a snaž sa veľa meditovať. Cez víkend uteč vždy do prírody, ktorá ti nabije baterky.

Ryby

V júni budeš oddychovať, pretože si doteraz iba pracovala. Vyberieš sa na dovolenku, ktorá bude spojená s poznávaním – je dôležité, aby si na tejto dovolenke objavila samú seba a to, čo ťa napĺňa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy