unsplash.com

Ak si žena a hľadáš vážny vzťah, mala by si sa popozerať po mužoch, ktorí sú narodení v týchto znameniach. Tí sa totiž najviac hodia na dlhodobý vzťah a rodinu. Sú verní, neutekajú za inými a zostanú s tebou, nech sa deje čokoľvek.

Kozorožec

Muž, ktorý sa narodil ako Kozorožec, bude najlepší otec. Už od puberty je veľmi vyspelý, nemá potrebu byť každý týždeň na párty a piť alkohol. Zodpovednosť je jeho druhé meno a vie sa o ženu postarať. Napriek tomu, že veľa krát vyzerá chladne a neprístupne, hľadá niekoho, kto by ho ľúbil. Túži po romantike a po tom, aby mal jeho budúci vzťah perspektívu.

Panna

Muž v znamení Panna je veľmi praktický a vyjadrovanie citov mu moc nejde. Má však správne hodnoty, hľadá si dlhodobý vzťah a je perfekcionista. Niekedy je to na škodu, no pri výchove detí to určite oceníš. Nemá potrebu sa stretávať každý deň v bare s kamarátmi, radšej ide po práci domov a pracuje na sebe. Snaží sa zlepšovať každý deň.

Ryby

Muž, ktorý sa narodil v znamení Ryby, je citlivý. Veľmi rýchlo sa vie osudovo zamilovať, preto by si mu mala dopriať trochu času, až si si istá, že to myslí vážne. Vzťah s ním bude plný romantiky, prekvapení a rande. Keď to nakoniec s nejakou ženou myslí vážne, ide na to rýchlo. Nechce nič premeškať a vie byť oddaný jednej žene (už) v skorom období. Vernosť a dôvera sú pre neho prvoradé.

Baran

Muž v znamení Barana je silný. Jeho životným poslaním je byť hlava rodiny. Je optimistický a na vzťahy má šťastie. Ak je sám, vždy hľadá len dlhodobý vzťah, ktorý by mu ponúkol presne to, čo mu chýba. Jeho partnerka by mala byť vyspelá, pretože nechce dlho čakať na to, kým si založí rodinu. Nebaví ho život osamote a rád by mal niekoho, o koho by sa mohol starať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating