Peniaze by nemali byť práve to, čo v tvojom živote vyhráva na plnej čiare, ale na druhej strane, bez nich sa na tomto svete len ťažko zaobídeme. Všetko niečo stojí. Ako isto už vieš, niektorým ľuďom je dopriate mnoho lásky, iným sa však darí viac v kariére.

A tak, ako aj predošlé články ohľadom znamení zverokruhu, tentokrát ti prinášame článok o tom, komu hviezdy dopriali ľahšie zbohatnúť. Zisti, či sa tam náhodou nenachádza aj tvoje znamenie. Pripravená? Môžeme ísť na to!

Rak

Za jeho vytrvalosť a odhodlanie mu hviezdy dopriali to „šťastie“ rýchlejšie prísť k peniazom. Vďaka mnohostrannému nadaniu a činorodosti sa dokáže ctižiadostivo nasmerovať na vytýčený cieľ a tak dokáže dosiahnuť  úspechy v práci, ktoré sú mnohokrát aj patrične ohodnotené.

Zároveň šikovne zaobchádza s financiami a preto sa dokáže uplatniť v bankovníctve, poisťovníctve či investíciách a nehnuteľnostiach. Svojím zodpovedným prístupom k financiám si dokáže našetriť i slušný balík. A tak si Rak môže s čistým svedomím užiť materiálnych statkov čo mu hrdlo ráči.

Strelec

Strelec je proste snílek a dosť dobrý vynálezca, ktorému sa vždy podarí nájsť spôsoby, ako dosiahnuť svoje ciele rýchlo a efektívne. V práci dáva radšej prednosť slobodným povolaniam pred pravidelným vysedávaním v kancelárii, alebo za strojom.

Miluje čítanie a vďaka tejto záľube je z neho veľmi sčítaná bytosť, ktorá dostáva nové obzory, preto sa nebojí mnohokrát aj hazardovať. Ako sa hovorí, risk je zisk a veru, Strelcovi sa v tejto oblasti darí dobre.

Panna

Panna je silný hráč, ktorý je ochotný riskovať naozaj všetko. Pozor však, niekedy sa jej tiež chovanie môže vypomstiť. Patrí k najlepším organizátorom z celého zverokruhu, lebo na prvom mieste je u nej rozum, na druhom poriadok a na treťom dokonalosť.

Preto dokáže rýchlo nájsť spôsob a presvedčiť ľudí okolo seba, prečo si zaslúži dobre ohodnotené miesto. Vďaka schopnostiam objasňovať zložité problémy to v živote dotiahne ďaleko, nuž, preto sa aj toto znamenie zverokruhu dostalo do nášho zoznamu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.