Aj napriek tomu, že spevácku súťaž The Voice nevyhral, zapísal sa so svojím príbehom do mnohých duší sledovateľov. Nestojí za ním len silný príbeh, ale predovšetkým prenikavý hlas, hudobný cit, zaujímavé piesne, ktoré vydáva a spolupráce, ktorými sa môže chváliť. 

Dano Kapitán ihneď zaujal porotcov, divákov a získal si srdcia fanúšičiek. Šou The Voice Danovi ešte viac otvorila cestu do sveta hudby, on sa jej chopil a dnes sa naplno venuje tomu, čomu vždy túžil. Má za sebou už prvý album, spolupráce so Separom, Momom, Nerieš, ale aj Majselfom a mnohými inými.

Osamelý OSEM je mladý raper, ktorý pomaly stúpa k oblakom. Za posledné obdobie zažíva rastúci úspech a jeho piesne sú predurčené k vysokým číslam zhliadnutí. Píše sa o ňom ako o nádejnom áčkovom rapperovi slovenskej scény. Či to tak bude, má vo svojich rukách.

Dano s jeho výnimočným RnB hlasom a raper OSEM sa teraz spojili a pred týždňom zverejnili novinku s názvom Obľúbené číslo. Klip je natočený na prvý pohľad pomerne jednoducho, ale dopĺňa celkový feeling, ktorý pieseň má.

Celá skladba nesie posolstvo o tom, že nie je ľahké postaviť sa, keď ti hádžu polená pod nohy. Inšpirujú tak mladých ľudí, aby sa nevzdávali svojich snov, aby povstali a išli si za svojím aj napriek ľuďom, ktorí im to neprajú. “Musel som povstať, a druhýkrát už nebyť slabý, čokoľvek čo spravíš musí vyjsť len z tvojej hlavy!”

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.