obľúbený spevák

Obľúbený spevák a bývalý člen skupiny One Direction sa cez víkend dostal na titulky. Liam Payne sa totiž objavil na verejnosti so svojou novou priateľkou. Zdroj blízky páru prehovoril aj pre známy anglický magazín The Sun. 

29-ročný spevák z chlapčenskej skupiny One Direction tentokrát zbalil 23-ročnú krásku. Je ňou polovičná Britka a rodáčka z New Jersey, ktorá posledné dva mesiace žije v Londýne. Cassidy má na Instagrame viac ako 8-tisíc sledovateľov a je blízkou priateľkou modelky Chantel Jeffries.

One Direction
zdroj: Instagram/liampayne

Obľúbený spevák má novú lásku

Liam a Kate spolu majú randiť ešte len chvíľku, no spevák to so svojou polovičkou vraj myslí vážne. Cez víkend ich ruka v ruke pristihli paparazzi, keď vychádzali z luxusného klubu Mayfair. Užili si tam spolu halloweensku párty prezlečení ako Pamelu Anderson a jej bývalého manžela Tommyho Lee.

Aby toho nebolo málo, dvojica sa spolu aj vyfotila a snímku zverejnila v stories na Instagrame. Všetky fotky uvidíš po kliknutí SEM.

Zdroj blízky páru ich vzťah potvrdil a pre The Sun povedal: „Sú do seba zbláznení. Kate je divoké dievča, takže Liam je určite pripravený na zábavnú jazdu. Kate je vždy vonku, v nočných kluboch a zdá sa, že miluje Londýn.“

Liam Payne
zdroj: Instagram/liampayne

Aj napriek tomu, že spevák je vo svete žien veľmi slávny, nemá veľké šťastie v láske. Za sebou už má viacero stroskotaných vzťahov. Chodil s texaskou modelkou Mayou Henry. Po dvoch rokoch randenia sa zasnúbili, no potom sa rozišli. Liam si potom našiel 24-ročnú americkú modelku Alianu Mawla a s bývalou priateľkou Cheryl Cole má syna Beara Greya.

Zdroj: The Sun

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News