instagram.com/gigihadid

Známa americká modelka je v očakávaní so spevákom a bývalým členom skupiny One Direction Zaynom Malikom. Tento párik si v minulosti prešiel viacerými otrasmi a na istý čas sa od seba odlúčili. Následne šokovali verejnosť svojím návratom a rovnako aj tehotenstvom, ktoré sa snažia nezverejňovať. Isté veci sa však nedajú zakryť a Gigine plnšie tvary si všimol i portál Elle.

Hoci správy o tehotenstve vyšli na povrch, modelka je naďalej zdržanlivá a nechce sa s bruškom ukazovať pred celým svetom. Avšak minulý týždeň spravila nečakanú výnimku.

Gigi sa počas svojho voľného času venuje živému vysielaniu na Instagrame a tehotenské bruško dokáže skrývať aj počas tejto činnosti. Modelka takto fungovala vyše šesť mesiacov. Práve to zarazilo jednu sledovateľku.

„Ako to, že nemáš brucho? Som v štvrtom mesiaci a moje brucho je obrovské,“ opýtala sa fanúšička.

„Tento uhol a fakt tesná kombinéza vytvoria optickú ilúziu,“ odpovedala Gigi.

Avšak nie všetko sa dá zakryť a to si uvedomuje aj známa modelka. V ďalšom rozhovore s jej make-up artistkou Erin Parsons, ktorý streamovala prostredníctvom Instagramu, ponúkla svojim sledovateľom viac informácií.

„Zaujímalo ma, či sa zrazu objavíš a budeš mať pribratejšiu tvár alebo hocičo, ale myslím, že vyzeráš presne tak, ako predtým,“ zhodnotila Parsons.

„Myslím, že sa mi páči, že mám konečne líčka, i keď tam toho nie je veľa na vyplnenie,“ odpovedala Gigi.

Zároveň dodala, že sa teší na prirodzený proces tehotenstva a rozhodne by nešla proti nemu. Niekedy sa stane, že sa ženám počas očakávania zväčší nos. Na to známa modelka uviedla, že by si do tváre nič nevstrekla a nechala všetko na prírodu.

Budúcej mamičke prajeme veľa šťastia a zdravia.

Zdroj: Elle

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News