Niektorí ľudia nás chápu omnoho viac ako iní. Možno je to náhoda a možno sú za tým hviezdy. Astrológovia veria, že určité znamenia si spolu rozumejú omnoho viac. A vzťah je vždy lepšie budovať na vzájomnom porozumení. Vieš, ktoré znamenie je to „tvoje“?

1. Baran & Váhy

Vy dvaja ste ako magnet – a to doslova, pretože protiklady sa priťahujú. Váhy ukazujú baranovi ako spomaliť a vybalansovať si život, zatiaľ čo milujú vášeň a živočíšnosť ich polovičky. Či už ste v romantickom alebo priateľskom vzťah, jedno je isté, budete spolu držať v dobrom aj zlom a vzájomne sa učiť kompromisom a porozumeniu sprevádzaným obojstrannou podporou.

2. Škorpión & Ryby

Nájsť niekoho, s kým sme emocionálne prepojení a navyše sa cítime bezpečne, je ako nájsť hlboko zahrabaný poklad. A presne ten v sebe dokážu nájsť tieto dve znamenia. Či už v spálni alebo ako kamaráti, títo dvaja si jednoducho rozumejú a úplne im na to stačí ich intuícia a empatia. Len spolu sa cítia bezpečne, pričom vedia, že im ten druhý neublíži a môžu sa mu zveriť so všetkým, čo ich trápi.

3. Blíženec & Panna

Panna a blíženec majú celkom iný pohľad na život. Nerozhodnému blížencovi dokáže panna poskytnúť rozhodnosť a úplne iný uhol pohľadu na veci, ktoré každodenne prežíva. Vidieť a pochopiť emócie toho druhého im poskytuje priestor na vzájomné porozumenie. Blíženec pomáha Panne porozumieť emóciám, ktorým panna dáva rozumné vysvetlenie. Pre tieto dve znamenia, ktoré sa občas stratia vo svojich vlastných svetoch, je vzťah dôležitým refreshom a zreorganizovaním.

This. @chris_nyhus @monica.nyhus

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

4. Strelec & Vodnár

Voľné a neskrotné. Presne takéto sú tieto znamenia. Sú radšej single, teda až kým k sebe nenájdu toho správneho partnera. Strelec a vodnár si spolu rozumejú na úplne inej úrovni. Dokážu pochopiť individuálnu túžbu po slobode a dobrodružstve, pričom nikdy nebudú chcieť toho druhého obmedziť. Vedia sa vzájomne podporovať vo svojich vznešených plánoch a nikdy nepotláčajú autentickosť svojho partnera. Ani jeden z nich sa nesnaží privlastniť toho druhého a pristrihnúť mu krídla, práve naopak, a to je na tom to nádherné.

Každý z nás si zaslúži svoju druhú polovičku, ktorá môže podľa hviezd vyzerať aj takto. Nájsť perfektný vzťah, v ktorom bude rovnováha, láska a podpora. Skús sa porozhliadať okolo seba a ten pravý je možno bližšie ako si myslíš.

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.