žena

Pred nami je ďalší novembrový štvrtok, ktorý prináša rôzne situácie. Horoskop radí, aby sme nezabúdali pracovať na našich cieľoch a napĺňali si čoraz viac aj naše sny. Čo by si mala pre seba v tento deň spraviť ty?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že počas dnešného novembrového štvrtka môžeš očakávať v profesijnej oblasti pozitívny rast. Súvisieť môže so spoločenským vzostupom a schopnosťou sebarealizácie. Bokom môžeš odložiť aj opatrnosť, no pred istým rozhodovaním sa bude potrebné, aby si preskúmala niektoré súvislosti. Pokiaľ si v neistote, vyhni sa elegantne situácii, ktorá ju spôsobuje.

Býk

Mesiac je počas tohto štvrtka vo výbornej zhode s Jupiterom a Uránom a navrhuje, aby si čo najlepším spôsobom využila príležitosti na rozšírenie svojich existenčných obzorov. Skutočnosť, že sa môžeš naučiť niečo nové, ťa priťahuje čoraz viac, preto neustupuj strachu z akýchkoľvek prekážok. Radosť zo života, ktorá k tebe preniká, rozbíja všetok odpor.

Žena so šálom
zdroj: Pexels/Vitaly

Blíženci

Tento deň prechádza pod vplyvom regenerujúceho sa Mesiaca. Mala by si dôkladnejšie premýšľať a až potom robiť zmeny, potrebné pre zlepšenie tvojho života. Celkovo v posledných mesiacoch tohto roka je možnosť veľkého a opätovného spustenia ohromujúcich foriem zmyselnosti. Využi to maximálne vo svoj prospech.

Rak

Planéta Mars ťa robí v tento novembrový štvrtok sebavedomou, vitálnou a podnikavou bytosťou. Niektoré si vďaka tomuto môžu získať obdiv tých, ktorí ich už dlhšie fascinujú. Je možné spraviť dojem na niekoho hneď na prvýkrát. Treba si však dávať pozor na to, aby sa to nezmenilo na zlomyseľnú hru. Nemuselo by to dopadnúť najlepšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop