unsplash.com

Hoci nie som perfektná, viem ti byť oddaná a milovať ťa po zvyšok života. Prosím, zostaň so mnou, láska. Budem ti najväčšou oporou.

Vernosť a láska

Nemôžem ti sľúbiť veľa vecí. Často si želám, aby som nám mohla vytvoriť krásny príbeh plný smiechu, zážitkov a radosti. Ale realita je iná a život sa mení uprostred krásnej rozprávky. Chcem, aby si vedel, že všetko, čo som ti už sľúbila, naďalej platí a sľúbila by som ti ešte oveľa viac.

unsplash.com

Najväčšia opora

Medzi vecami, ktorým nemôžem zabrániť, sú tie šedé dni, ktoré budeš mať. Dni, keď budeš smutný a nervózny, kedy nebudeš so mnou hovoriť. No, môžem ti sľúbiť, že v nich nebudeš sám a že v tieto dni od teba neodídem.

Nemôžem ti sľúbiť, že zastavím čas, no môžem ti sľúbiť, že ho strávim s tebou. Nemôžem ti sľúbiť, že leto bude trvať večne, no môžem ti sľúbiť, že vždy, keď ti bude zima zohrejem ťa mojimi bozkami. Nemôžem ti sľúbiť, že nespadneš, neurobíš chyby, ale môžem ti sľúbiť, že vždy ti podám ruku a pomôžem vstať.

Je veľa vecí, ktoré nezávisia odo mňa, ale sú iné, ktoré áno. A preto ti hovorím, že vždy budem stáť po tvojom boku, držať ťa za ruku, podporovať a milovať.

unsplash.com
Nikdy ma neopusť!

Ja ťa prosím len o jediné. Prosím, nebuď zo mňa unavený. Si všetko, čo teraz mám. Si všetko, o čo sa môžem oprieť teraz, ale aj neskôr. Prosím, nebuď zo mňa unavený. S tebou som nekonečne šťastná a všetky moje starosti sa strácajú, keď si pri mne.

S tebou si uvedomujem, aké veľké šťastie ma stretlo na mojej ceste životom. Si ten, ktorý mi rozumie, keď mlčím a viem, že niekedy sa musíš veľmi snažiť, aby si ma pochopil, ale aj napriek tomu zostávaš. Prosím, nebuď zo mňa unavený, pretože ja viem, že každý, kto sa unaví, odchádza na iné miesto, aby mohol dýchať čerstvý vzduch.

Prosím, zostaň pri mne každý deň, nikdy ma neopusť. Chcem cítiť tvoje dotyky, lásku a počúvať každý deň tvoj smiech.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating