Byť si niečím neistá je v poriadku. Nemusíš hneď všetko vedieť na prvýkrát a po pár dňoch alebo týždňoch nemusíš veriť, že práve tvoj priateľ je ten pravý. Než sa medzi vami vytvorí puto a dôvera, trvá to dlhšie.

Ak si chceš skúsiť overiť to, či svojho priateľa naozaj ľúbiš, tu je pár momentov, ktoré ak zažívaš, je to láska.

 1. Ak sa o neho bojíš, keď ide von – bojíš sa, či sa mu niečo nestalo a dúfaš, že v poriadku príde domov.
 2. Keď si nevieš predstaviť, že by si ho nemala v živote – miluješ ho, keď si nedokážeš predstaviť, aké to bolo bez neho, príde ti to tak prirodzené, že je s tebou.
  zdroj: Photo by Mark-Christian Killick-Calver on Unsplash.com
 3. Ak ťa niečím hnevá, napriek tomu ti tvoj hnev nevydrží dlho – chlap ťa vie nahnevať všeličím, no ak sa na neho nedokážeš dlho hnevať, si jasná.
 4. Keď by si sa s ním rada zobúdzala každý deň a nie len cez víkendy – víkendy patria len vám áno. No vieš, že ho skutočne ľúbiš, ak ho chceš mať pri sebe aj cez týždeň a nevadí ti, kedy ráno vstáva.
 5. Ak s ním ideš všade, bez ohľadu na to, či to máš rada alebo nie – niekedy sa ti naozaj nechce, si unavená a nemáš náladu. No ak to je on, tak ideš.
 6. Keď sa opije a ty ho musíš dotrepať do postele – nemáš to rada a už vôbec ho v tom nechceš podporovať. Napriek tomu sa to stane a ty sa o neho staráš? Ak toto nie je láska, tak potom neviem.
 7. Ak si prispôsobuješ svoje plány jeho plánom – keď sa snažíš zosúladiť tvoje plány tak, aby ste boli spolu čo najčastejšie.
 8. Keď si si povedala, že ho nechceš zraniť – nie úmyselne a už vôbec nie tak, že by si sa tešila. Práveže vtedy, ak ho ľúbiš, budeš chcieť, nech je všetko medzi vami v poriadku.
 9. Keď sa cítiš dobre už len preto, pretože je pri tebe a venuje ti pozornosť – pri ňom ti nič nechýba a vôbec by ti nevadilo preležať celý deň v posteli. Aj taká je niekedy láska.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.