instagram/couplegoals

Nie, muži nesnívajú o romantickej životnej láske ako my. Niektorí utečú už len pri pomyslení na to, že im „hrozí“ vážny vzťah. Iní si to uvedomia vo chvíli, keď im vyznáš city. To je ten bod, kedy sa rozhodnú to radšej ukončiť. Práve k nim patria muži v týchto 3 znameniach!

Býk

Muž narodený v tomto znamení má silnú prirodzenú charizmu, ktorej ženy nevedia odolať. On si je toho vedomý, takže vie aj to, že sa nemusí usadiť s prvou, ktorá to bude chcieť. Dlhodobý záväzok ho neláka, radšej si uži krátky románik, ktorý mu ozvláštni život.

Je to silný a vyrovnaný muž, no svoje pravé hlboké city vyjadruje veľmi pomaly a neisto. Žena, ktorá ho bude milovať a chcieť stáť po jeho boku musí byť veľmi zaujímavá osoba, aby sa pri nej neprestal nudiť.

Strelec

Strelec je dobre známy ako znamenie sukničkára, takže sa niet čomu čudovať, že ak od neho chce žena niečo viac, okamžite cúvne. Teda, doslova utečie, len aby sa ráno nezobudil vo vzťahu. Miluje flirtovanie a ten pocit dobrodružstva z niečoho nového.

Nenechaj sa zmiasť tým, že s jednou ženou dokáže spávať aj dlhší čas. Pre neho to neznamená žiaden vzťah, iba zábavku s tou, s ktorou to má rád. V momente, keď sa ona zaľúbi a vyzná city, už ho nikdy neuvidí.

Škorpión

Škorpión pôsobí navonok odmerane a tajomne. Miluje však svoju slobodu a pocit nezávislosti. Aj on má povesť sukničkára, pretože sa nerád pripútava k jednej žene. Keď sa mu zapáči ďalšia, ide za ňou, keďže verí, že nová môže byť lepšia.

Na partnerku má totiž vysoké nároky, preto stále hľadá a ide za tým „najlepším“. Dlhodobý záväzok ho desí, najmä, ak vyznanie príde zo strany partnerky. Pokiaľ to nechce on sám, vážny vzťah s ním mať nebudeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy