Rozlúčku so slobodou majú v obľube viac muži, než ženy. Tento zvyk má počiatky už v 5. storočí, kedy Sparťania oslavovali večer pred svadbou šťastie a radosť ženícha, informuje portál Unbreakable Man vo svojom článku. Taktiež nám ozrejmili, že pojem „rozlúčka so slobodou“ sa prvýkrát začala používať v roku 1922.

My ti ponúkame tipy na tie najkrajšie rozlúčky so slobodou. Ženy si rady oddýchnu pri niečom, čo nie je náročné. Na svojej rozlúčke so slobodou nemusia mať nutne chlapa, ktorý sa vyzlečie a predvedie horúci tanec. Stačia im tieto aktivity, vďaka ktorým si užijú dobrú spoločnosť a kvalitné jedlo.

Dámsky piknik s hrami

Pokiaľ chystáš svadbu v lete, najlepšou rozlúčkou je určite piknik, ktorý je ideálny do horúcich letných dní. Základom je vychytať dobré počasie, kedy sa bude dať posedieť vonku dlhšie. Na správnej akcii nesmie chýbať šampanské, koláčiky, domáce pečivo, limonáda a hry pre ženy, ktoré im odhalia viac o vzťahoch.

Bowling

Touto aktivitou nič nepokazíš. Bowling je klasika, pri ktorej sa všetky ženy dobre zabavia. Nemusí to skončiť iba pri jednej hre, pokojne ich môže byť viac. V tejto dobe je veľmi zaujímavý aj outdoorový bowling, ktorý zmení celú atmosféru. Stačí sa len pekne obliecť, objednať dobré jedlo a zaistiť to, že vás muži nebudú rušiť.

Plavba loďkou

Aktivita, ktorá nie je veľmi populárna, pretože je možná iba v mestách, ktoré to dovoľujú a majú dostatočne veľké jazerá, či rieky. Avšak, nič ti nebráni v tom, aby si na svoju rozlúčku išla preč (do iného mesta). Nemusíš byť nutne doma na záhrade, oživ si večer, ktorý patrí len tebe, nádhernou plavbou. Veríme, že na takúto rozlúčku by si určite nezabudla.

Dievčenský večer

Všetky ženy milujú pyžamové párty, na ktorých môžu ohovárať ľudí, ktorých nemajú v láske. Netvár sa prekvapene, určite patríš medzi ne aj ty. Pokiaľ ti nič originálne na rozlúčku so slobodou nenapadne, narýchlo zorganizuj dievčenský večer. Zaisti apartmán, kde na vás už budú čakať koláče, jedlo, vytiahni staré časopisy pre teenagerov a vyber tie najlepšie pesničky. A pokiaľ predsa len túžiš spojiť rozlúčku s vášnivým tanečníkom, nehanbi sa takého zjednať. 🙂

„Únos“ budúcej nevesty družičkami

Rozlúčka so slobodou, ktorú ti budú závidieť všetky ostatné ženy. Pokiaľ ťa tvoje kamarátky milujú, dohodnú sa s tvojím budúcim manželom na únose. On bude mať za úlohu zbaliť ti všetky potrebné veci, ktoré budeš na jeden-dva dni potrebovať. Následne ťa odvezú na letisko, kde ťa prekvapia výletom do zahraničia, ktorý môže byť spojený s návštevou koncertu tvojho obľúbeného speváka/speváčky. Platí aj v prípade, ak si fanúšička festivalov, neváhaj a uži si bláznivý výlet s priateľkami, kde osláviš svoje posledné dni „slobody“.

Posedenie v obľúbenom podniku

Pokiaľ to bude možné, môžeš vyskúšať aj túto možnosť. Najmä vo väčších mestách je veľmi obľúbená u žien, ktoré sa vydávajú a nemajú rady aktivity, ktoré sú spomenuté vyššie. Posedenie v kaviarni s uzavretou spoločnosťou, či v bare alebo nočnom klube s rezervovaným boxom na sedenie je skvelý nápad, ako spojiť všetko dokopy – dobrých ľudí a dobré miesto. Nezabudni však na zoznam úloh pre budúcu nevestu, od zvedavých otázok o vzťahu so snúbencom, cez horúci tanec s cudzím mužom, k poslednému bozku venovanému neznámemu, ktorého vyberú družičky. Na túto rozlúčku budeš spomínať ešte dlho.

Zdroj info: unbreakableman.co.za

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.