Na svete neexistuje človek, ktorý by nepoznal Netflix. Posledný rok je medzi nami veľmi obľúbený, pretože máme viac času a tak môžeme pozerať i viac filmov. Ako iste vieš, Netflix prichádza každý týždeň s novými dielami, avšak niektoré nie sú čisto od Netflixu.

Na tieto sa môžeme tešiť prvý marcový týždeň.

Ranařky

Dospievajúce dievča, ktoré je hanblivé, sa inšpiruje svojou mamou a na strednej škole začne vydávať anonymné noviny. Rozpúta tak revolúciu, ktorá bude bojovať za rovnoprávnosť.

Vražda medzi mormonmi

Nová miniséria, ktorá prináša vnútorný pohľad na jeden z najotrasnejších zločinov, ktoré sa kedy udiali v tejto komunite. Seriál vychádza už v stredu.

Nádych pre lásku

Romantický film, ktorý si môžeš konečne pozrieť na Netflixe. Je založený na skutočných udalostiach a rozpráva príbeh o dobrodružnom mužovi, ktorý má ženu a rozprávkový vzťah, no náhle ochrnie. Film si môžeš pozrieť už zajtra.

Brave new world

Neznámy rebel a obyvateľ Nového Londýna príde do mesta a začne tam všetko spochybňovať. Na prvú sériu na Netflixe sa môžeš tešiť taktiež už zajtra.

Pacifik Rím – zem nikoho

V Austrálii sa dvaja súrodenci vydávajú hľadať svojich rodičov. Počas dobrodružnej cesty stretávajú veľa neznámych tvorov a niektorí z nich sa stanú ich spojenci.

The Bold type

Už v pondelok vyjdú nové časti seriálu o troch priateľkách. Všetky sa snažia zvládať prácu, vzťahy a aj rýchle tempo veľkomesta. Seriál, ktorý je vhodný do tohto počasia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.