flickr.com

Viem, že vieš, kto som, aké emócie k nemu pociťujem a čo všetko bolo medzi nami. Viem, že ti to povedal. Viem, že medzi vami je to teraz také isté, ako to bolo medzi nami, viem, že asi nikdy nebudeme priateľky, ktoré si budú vymieňať recepty a viem aj to, že si mu povedala, aby sa so mnou nerozprával.

Viem, že si želáš, aby som neexistovala. Viem, že ti povedal o tom, že som jeho história. Že patrím do minulosti a on miluje už iba teba. No nie som si istá, či vieš všetko, či vieš, aké to bolo medzi nami intenzívne, aké to bolo dlhé a ako sme sa rozišli len nedávno.

View this post on Instagram

Día de boda ❤

A post shared by Mireia Onandia (@mireias_life) on

Milovala som ho dávno predtým, než si prišla. Milovala som ho, keď bol iný, keď bol na dne, keď mal zlé dni a keď na mňa ani nemal náladu. Bola som už aj v iných vzťahoch, ale stále som ho milovala. Bola som pre neho len jednou etapou života, no on bol pre mňa všetkým. Milovala som ho najviac na svete, bola by som urobila všetko čo chcel.

Teraz už môžem nájsť útechu len v tom, že to z časti bola aj bolestivá láska. Bola to láska, o ktorej som nikomu nikdy nepovedala. Bola to láska, ktorú sme mohli žiť len potichu v noci. Bola to láska, kedy len bozky, jeho pery a objatia nestačili. Obidvaja sme chceli viac. Obidvaja sme sa púšťali do nebezpečenstva a aj keď sme vedeli, že to nevydrží dlho, boli sme spolu.

View this post on Instagram

Friday mood

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Nemala by som ti to písať, ale poznám ho lepšie než ty. Videla som všetky jeho kúsky duše, videla som ho, keď plakal, keď bol nešťastný zo svojho života… Videla som ho aj vtedy, keď dokončil projekt v práci, keď sa usmieval a bola som na neho veľmi hrdá. Prešli sme si všetkým. A za tak krátky čas.

Toto je pre teba. Pre teba, keď si s ním. Prosím, miluj ho celým srdcom. Potrebuje to. 

A musíš vedieť aj to, že nikdy nebudem ľutovať, že som bola len jeho druhá žena. Pretože aj ja som ho milovala celým srdcom. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating