Rozchod

Každý z nás sa musí nejako vyrovnať s našimi predošlými vzťahmi. Niekomu trvá dlhšie, kým sa prenesie cez rozchod, no inému zase stačí pár dní. Tieto 3 znaky ti prezradia, že tvoj bývalý na teba ešte stále nevie zabudnúť.

Je aktívny na tvojich sociálnych sieťach

Asi súhlasíš, že človek, ktorému je ukradnuté, ako sa máš, sa o teba nebude vôbec zaujímať a pravdepodobne ti nebude lajkovať fotky či zanechávať pod nimi komentáre. Takže ak je tvoj bývalý ešte stále aktívny na tvojich sociálnych sieťach, niečo to znamená.

Bývalý sleduje tvoje príspevky
zdroj: Unsplash/Eddy Billard

Ale čo je zaujímavé, znakom toho, že na teba nevie zabudnúť krátko po rozchode, je to, že je zrazu veľmi aktívny aj na svojich sociálnych sieťach. Chce, aby sa zdalo, že je šťastný a všetko je v jeho živote v poriadku, ale väčšinou to znamená presný opak.

Vždy si nájde dôvod ti napísať

Vo väčšine prípadov sa dvaja ľudia po rozchode až tak veľmi nebavia, aj keď sú aj výnimky, samozrejme. Ak si tvoj bývalý vždy nájde dôvod, aby ti napísal alebo zavolal (i keď je to úplná hlúposť), pravdepodobne dúfa v to, že sa váš vzťah dá zachrániť.

V tomto prípade si všimni, ako na to reaguješ ty. Pokiaľ sa jeho správam tešíš a vždy si pripravená sa s ním porozprávať, asi si naňho tiež ešte úplne nezabudla. A to je dôvod zamyslieť sa nad tým, či bol vôbec rozchod správnym riešením.

manifestácia
zdroj: instagram/lauucanero

Rozpráva o tebe negatívne

To, že v mužovi ostala zlosť po rozchode, môže znamenať, že na teba zatiaľ nevie zabudnúť. Ale paradoxne, neznamená to, že je ešte stále do teba zaľúbený. Sú to len emócie, ktoré tvoj bývalý očividne zatiaľ nestihol spracovať a preniesť sa cez to. Ak aj ty cítiš zlosť voči nemu a stále o ňom rozprávaš väčšinou len negatívne, znamená to to isté.

Rozišli ste sa, ale predsa by ste sa chceli ešte baviť len ako kamaráti? V tomto našom článku nájdeš užitočné rady, ako vybudovať hranice vo vzťahu so svojím ex. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating