Obľúbená herečka Reese Witherspoon

Dvanáste výročie už oslavovať nebudú! Svetoznáma a mimoriadne obľúbená herečka, Reese Witherspoon, oznámila fanúšikom na svojom Instagrame, že sa s manželom Jimom Tothom, rozhodli pre rozvod. Zdroj pre magazín People potvrdil, že idú od seba vo veľmi priateľskom duchu. 

47-ročná Reese je jednou z najznámejších herečiek sveta a v šoubiznise začínala už pred 30 rokmi. Medzi jej najznámejšie filmy patria Pravá blondínka, Veľmi nebezpečné známosti, Voda pre slony, To bude boj, Dievča na roztrhanie či Divoká dvojka. Na konte má aj mnoho významných ocenení.

V súkromnom živote bola už dvakrát vydatá a má 3 deti – dcéru Avu a syna Deacona z prvého manželstva s Ryanom Phillippem (hlavná postava filmu Veľmi nebezpečné známosti), ktoré trvalo 9 rokov, a syna menom Tennessee z toho druhého.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Obľúbená herečka sa znova rozvádza

S Jimom Tothom, hercom a producentom, sa zasnúbila v roku 2010 a o rok na to sa vzali. Ich manželstvo vyzeralo šťastne, čomu nasvedčovalo aj mnoho rodinných záberov na jej sociálnej sieti. „11 rokov dobrodružstva, lásky a smiechu. Som šťastná, že to môžem zdieľať s tebou,“ napísala v marci 2022 k ich spoločným fotkám. Tento rok už však výročie neoslávili.

„Máme nejaké súkromné správy, o ktoré sa chceme podeliť. S veľkou dávkou opatrnosti a ohľaduplnosti sme urobili ťažké rozhodnutie rozviesť sa. Užili sme si spolu toľko nádherných rokov a kráčame vpred s hlbokou láskou, láskavosťou a vzájomnou úctou ku všetkému, čo sme spolu vytvorili,“ napísala k najnovšiemu príspevku, ktorý si môžeš pozrieť nižšie, i v mene svojho už ex.

Herečka dodala, že ich najväčšou prioritou je v novej kapitole života ich syn a rodina a váži si, že bude okolie rešpektovať ich súkromie. Zdroj z ich okolia pre People potvrdil, že sú naďalej veľmi dobrými priateľmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Zdroj: Instagram/reesewitherspoon, People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News