Vzácny typ osobnosti

Určite si už počula o teste “16 personalities”, na základe ktorého zistíš, aký typ osobnosti máš. INFJ osobnosť sa považuje za najvzácnejší typ osobnosti, pretože ju tvorí len približne 2 % populácie. Portál The Leader Boy zverejnil charakteristické znaky, ktoré sedia práve na týchto ľudí.

Možno si aj ty typ osobnosti INFJ. Môžeš to ľahko zistiť z tvojho správania v spoločnosti, INFJ majú verných priateľov, empatiu a radi pomáhajú svetu. Prečítaj si týchto 8 znakov, aby si zistila, či k nim patríš aj ty.

8 znakov najvzácnejších ľudí

1. Tvoj život vystihuje heslo “všetko alebo nič”. Nerada strácaš čas, nerada robíš veci, ktoré ťa len spomaľujú a oveľa radšej máš kvalitu ako kvantitu.

2. Máš skvelý zmysel pre intuíciu. Okamžite, len z pozorovania, si všetko domyslíš a zvyčajne to má pozitívny vplyv. Bez toho aby to ktokoľvek pochopil, vždy všetko tušíš (či už zlé veci alebo dobré).

3. Hľadáš skutočnú pravdu a zmysel niečoho. Nemáš rada to, ak ťa niekto ťahá do toho, čomu sama neveríš, o čom nie si na 100 % presvedčená. Oveľa radšej máš úprimnosť, čistú pravdu a musíš vedieť, že to čo robíš, má zmysel.  

zdroj: pexels.com

4. Si pravá introvertka, ale ľudia, ktorí ťa poznajú vravia, že si aj extrovertka. Môžeš sa cítiť dobre v spoločnosti, pretože ak si s ľuďmi, ktorých máš rada, vieš sa socializovať. Avšak miluješ aj to, keď si môžeš v pokoji doma čítať knihu.

5. Máš tendenciu udržiavať veľmi úzky kruh priateľov. Môžeš mať aj 100 priateľov, no len s pár si udržiavaš naozaj blízky kontakt. Radšej pracuješ vždy sama, môžeš sa spoľahnúť na to, že to bude podľa tvojich predstáv a zodpovednosť za niečo máš len ty.

6. Rozhoduješ sa na základe emócií a pocitov. Posudzuješ svet okolo teba a ľudí v ňom, ale vychádzaš z toho, ako sa tí ľudia cítia. Nedívaš sa na nich cez predsudky, ale cez srdce.

7. Rada premýšľaš o hlbokých myšlienkach. O tom, aký zmysel má toto všetko, o tom, ako ťa môžeš nejaká vec obohatiť. Si mysliteľka a veľká intelektuálka.

8. Hľadáš celoživotný, úprimný a pravdivý vzťah. Nehľadáš niečo len na pár pekných chvíľ a na to, by si si užila. Ty hľadáš dlhodobý vzťah a muža, ktorý by ťa miloval celým srdcom.

Tak čo, sedí týchto 8 charakteristických znakov aj na teba?

Zdroj: The Leader Boy

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife