Unsplash/Max

Vieš si to predstaviť. Rande išlo podľa plánov, všetko bolo perfektné, mala si na sebe najkrajšie šaty a rozprávali ste sa do večera. Napriek tomu sa niečo muselo stať, lebo sa muž po rande neozval.

Keď sa muž po rande neozve, možno to znamená, že stratil záujem. Áno, mohlo ísť všetko perfektne a mohli ste sa dobre baviť, no v jednom okamihu si mohol povedať, že na teba nemá alebo nie si jeho typ. Bohužiaľ, je to trpká pravda a občas sa to stane každej žene.

Keď sa muž po rande neozve, možno si uvedomil, že nemá čas na vážny vzťah. Zistil, že sa vaše hodnoty a názory nezhodujú, preto sa stiahol. Ty by si si priala princa na bielom koni, ktorý by sa vedel postarať o domácnosť. On by si možno prial len niekoho, kto z času na čas uspokojí jeho potreby a zohreje mu posteľ.

Bozkávanie sa pred autom
zdroj: Pexels/Anna Ilina

Keď sa ti muž po rande neozve, znamená to, že je zbabelec. Aj keď má nejaký pádny dôvod toho, prečo sa odmlčal, nemal by zostať ticho, no asi patrí k týmto znameniam. Mal by mať minimálne toľko odvahy, aby sa ti ozval a povedal, že vám to spolu nevyjde alebo si uvedomil, že to bola chyba. Keď sa neozve, je stratený prípad. Na takéto muža by si mala čím skôr zabudnúť, lebo vo vzťahu s ním by ťa aj tak nič dobré nečakalo.

Drahá žena, nemala by si zabúdať na to, aká vysoká je tvoja hodnota. Nezaslúžiš si niekoho, kto nie je dosť priebojný na to, aby ti priamo do očí povedal svoj názor. Mala by si byť s mužom, ktorý sa po rande nezľakne a ozve sa ti. S ním by si mala istotu, že vie čo chce a nie si pre neho len výplň voľného času a večera „zadarmo“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating