Zamilovaný pár

Čo si budeme klamať, mnoho žien ma akosi prirodzene „zaškatuľkované“, že skutočná láska sa dá vybudovať len so straším mužom. Tieto dámy tých o pár rokov mladších prirodzene „posielajú k vode“. Čo však, keď ti povieme, že aj mladší partner ti môže priniesť pár výhod?

Mnohým ženám sa páčia starší muži. Najmä kvôli výzoru, mužnosti či vyspelosti alebo zabezpečenosti. Áno, je pravda, že keď je tvoj chlap aspoň o pár rokov straší, má to určité plusy. My ti však teraz prinesieme zopár výhod, ale aj nevýhod, ktoré nájdeš v partnerstve s mladším mužom. Začneme negatívami.

Mladší partner môže mať menej skúseností

Mnoho žien považuje za najväčšie problémy skúsenosti mladšieho chlapa. Je dosť možné, že ich nemáš tak veľa ani ty, a preto potrebuješ vedľa seba muža, ktorý ťa „potiahne“ a ukáže určité dôležité veci vo vzťahu.

Môže sa teda stať, že práve mladší muž má ešte o čosi menej skúseností ako ty, a práve preto mnoho z nás radšej cúva.

Zamilovaná pusa
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Viazať sa bude chcieť až neskôr

Ďalšou nevýhodou vo vzťahu s mladším mužom je to, že pravdepodobne nebude túžiť po rodine, svadbe či sťahovaní sa od svojich rodičov len tak skoro. Ty ako staršia žena si tak budeš musieť na neho nejaký ten rôčik počkať. Táto skutočnosť však mnoho žien, ktoré chcú byť mladými matkami, doslova desí.

Nebudeš len frajerka, ale aj mama

Či už bude tvoj frajer mladší o rok, dva, či tri, môže sa stať, že mu niekedy budeš musieť byť aj mamou. Väčšina mužov totižto častokrát dospieva pomalšie, a práve preto mu možno budeš musieť ukázať smer, ktorým by sa mal vybrať.

Všetky tieto veci sú však len teoretickými a vo vzťahu s mladším mužom nemusia byť pravdou. Pozri sa však aj na výhody, ktoré ti takáto láska môže naozaj priniesť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating