Pár pri mori

Na začiatku každého vzťahu to býva rovnaké. Motýliky ti lietajú v brušku, úsmev ti z tváre nemizne, a na svet sa pozeráš cez ružový filter. Všetko sa zdá byť dokonalé. Ale vieš čo je naozaj dokonalé? Ak tie motýle z teba nevyletia ani po mesiacoch či rokoch vzťahu, pretože si našla svoju spriaznenú dušu. Keď vás život otestuje a ty vieš, že je to pravý vzťah. 

To by bol ideálny scenár každej lásky. Taký, v ktorom všetko pekné a dobré rastie, i napriek tomu, že ste si prešli aj niečím zlým. Keď sa po rokoch pozrieš na svojho partner a pri srdci ťa zahreje príjemný pocit spokojnosti, pohody a istoty. Ale nie vždy to tak býva. Niekedy tvoje vnútro začnú zožierať úplne iné „zvieratká“.

Pravý vzťah nie je o nervoch

Keď sa motýle zmenia na červy, ktoré ti spôsobujú stres, nepokoj, nervy, či dokonca úzkosti, nie je to dobré. Ty to vieš, no aj napriek tomu sa nemusíš snažiť o to, aby si svoje vnútro vyčistila. Aby si si dopriala to, po čom naozaj túžiš, pretože máš možno strach. Nie je to pre teba ten pravý vzťah, ak sa v ňom bojíš byť sama sebou. Ak je on človekom, ktorý ťa trápi a nerešpektuje tvoje rozhodnutia. Keď sa neustále hádate a on dookola ničí tvoju dôveru prázdnymi sľubmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Keď zaspávaš s pocitom, že síce miluješ, ale nie si milovaná. S tým, že sa obávaš toho, čo sa medzi vami na ďalší deň opäť pokazí. Ako bude reagovať. A či sa už blíži váš koniec, ktorý by bol pre teba riešením, no napriek tomu sa od neho stále zubami-nechtami snažíš vzdialiť.

Tvoje vnútro sa mení na čiernu tmu, srdce puká a v žalúdku cítiš reálnu bolesť. Toto si nezaslúžiš. Pretože toto nie je skutočná láska. Keď sa ťa raz dotkne, tvoja duša bude hrať farbami. Tak jej dovoľ spoznať niečo nové.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating