Zapletané vrkoče
Instagram/alexgaboury

Už je to pár mesiacov, počas ktorých nemusíš nosiť na hlave čiapku. Vlasy môžu konečne dýchať a medze sa nekladú ani účesom. Občas ťa môže vytáčať to, že ich máš všade, hlavne pri silnom vetre, okolo seba, no robíš správnu vec. Ak ich nechceš nosiť v obyčajnom a nudnom chvoste, vyskúšaj vrkoč. 

Vlasom gumička škodí, pretože v nej majú väčšiu tendenciu sa lámať, urýchľuje vypadávanie a častejšie sa môžu mastiť. Mala by si ich nosiť rozpustené alebo učesané do vrkoča, ktorý je veľmi efektívny a vlasom škodí menej, než gumička alebo spona. Ak im chceš pomôcť ešte viac, mala by si sa riadiť týmito radami.

Spoločenské účesy

V tomto videu nájdeš návody na vrkoče, ktoré sú vhodné napríklad aj na svadbu. Môžeš si ich zvoliť v prípade, že budeš družička, no nemusíš sa im vyhýbať ani v úlohe nevesty. Bude to niečo iné, než nosí väčšina neviest. Taktiež sa skvele hodí na stužkovú alebo inú formálnu udalosť.

4 alebo 8?

Tu nájdeš postupy na to, ako si upliesť jednoduchý vrkoč zo 4 prameňov alebo zložitý z 8 prameňov. Aký si vyberieš? Pravidelným precvičovaním ich neskôr zvládneš aj so zatvorenými očami.

Letné vrkoče

Ani ty nemáš rada, keď sa v lete potíš na krku? Vďaka týmto účesom sa ti to už nestane. Vo videu nájdeš návod na to, ako si môžeš upliesť jednoduché vrkoče, ktoré sú vhodné na horúce dni a festivaly.

Koruna z vlasov

Ukáž nám ženu, ktorá v detstve nechcela byť princeznou a nosiť na hlave korunku. Teraz sa ti to môže splniť. Toto video ťa naučí urobiť z vlasov korunu, do ktorej sa zamiluješ na prvý pohľad. Budeš neodolateľná a pre chlapov hotová princezná.

Bublinový vrkoč

Posledné video ťa prevedie postupom, ktorý ťa naučí vytvoriť efektívny bublinový vrkoč. Ak si ulietavaš na bláznovstvách a nepotrpíš si na formálnosť, je to stvorené pre teba. Od ostatných žien sa výborne odlíšiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty