Tvrdil si, že momentálne chceš byť sám, že potrebuješ čas sám pre seba a taktiež chvíľu na to, aby si si dal dokopy svoj život. Všetko som to akceptovala a ešte si mi sľúbil, že budeš celý ten čas nad tým premýšľať a prídeš s odpoveďou.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ozýval si sa mi takmer každý deň, bol si starostlivý a milý. Verila som ti každé slovo. Bola to jedna z najväčších chýb, aká sa mohla stať. Po mesiaci si sa mi ozval raz za týždeň. Ako dní ďalej plynuli, ozývala som sa prvá ja a po krátkom čase, už si ani neodpovedal. Stále som dúfala, že sa ozveš, že možno máš toho veľmi veľa, možno jedno z najhorších období alebo že si len unavený, ale to prejde a ty odpíšeš. Každým dňom táto nádej u mňa pomaličky vyhasínala. Až do jedného piatkového večera, kedy som ťa uvidela s ňou!! Nie len vyhasla, ale city, ktoré som k tebe prechovával sa zlúčili do jedného a stali sa nenávisťou.

 

Ako si len mohol? Nebolo dňa, kedy som si na teba nespomenula a na naše spoločné chvíle. Dva mesiace, vlastne 7 týždňov som verila tvojím slovám. Bol si taký skvelý klamár, len škoda, že som to nevedela skôr. Motal si mi hlavu tým, aké zlé chvíle prežívaš a mne ťa bolo tak ľúto, že som sa zamilovala asi ešte viac. Bola som ti verná! Ba čo verná… Ani som nikam nechodila, jedine tak s Kristínou občas na kávu, obed alebo nejaký drink.

pinterest.com

Bol si jediná vec, na ktorú som myslela. Obsah mojej hlavy tvorilo „MILUJEM ŤA DANIEL!“. Nič viac, nič menej. 24 hodín 7 dní v týždni som čakala na cinknutie správy od teba. Všetko to bolo márne. Zatiaľ, čo ja som v posteli akurát tak plakala, ty si si v nej stopercentne užíval s tvojou umelou kráskou. Kým ja som večery trávila pozeraním seriálov, jedením a čakaním na tvoju správu, ty si ich presedel v podnikoch, ktoré si vyberala ona a pri drinkoch, ktoré si platil ty.

pexels.com

Klamal si človeka, s ktorým si prežil tak mnoho. Ani som ti nestála za jediné prepáč. Len si spanikáril a rýchlo prehováral svoju „milú“ nech navštívite inú, luxusnejšiu kaviareň. Dodnes ste spolu a vidím na tebe, že už nemáš na to energiu, prešla ťa chuť na ňu míňať peniaze, nebaví ťa počúvať jej kamarátky a vidieť jej svalnatých kamarátov. Keď si to tak zhrnieme si bez peňazí, bez lásky, bez času a bez radostí. Si nešťastný… Ale takto si to predsa chcel.