instagram.com/romanceflix, 96s.fangirl

Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou? Mnohí ľudia by povedali, že áno. Tieto filmy sú však dôkazom, že to tak veľmi pravda nie je, pretože takmer vždy jeden z kamarátov začne cítiť niečo viac. A potom z toho môžu vzniknúť problémy. Alebo krásna láska.

Ktorá žena by nemala rada romantické filmy? Aj keď sme niektoré videli viackrát a vieme, čo sa stane, aj tak nám sem-tam upadne slza. Veď pri takýchto slaďákoch sa tak dobre odreaguješ. Dnes sme si pre teba vybrali filmy, v ktorých sa z najlepších priateľov napokon stal zaľúbený pár a tak sú dôkazom toho, že s priateľstvom medzi mužom a ženou by si mala byť opatrná.

Rande s celebritou (Pete & Rosalee)

Čo by si robila v prípade, ak by si vyhrala rande so svojím obľúbeným hercom? A ak by si sa mu navyše zapáčila a chcel by byť s tebou? Rosalee doslova žila svoj sen, keď sa spoznala s Tadom Hamiltonom. To však prerušilo plány jej najlepšieho priateľa Peta, ktorý ju miloval, no nepovedal jej o tom. Vybrala by si si fešáka z Hollywoodu alebo kamaráta, ktorého poznáš už roky?

Priatelia s výhodami (Dylan & Jamie)

Kamaráti sa väčšinou poznajú roky, kým sa spolu dajú dokopy. Dylan a Jamie to vzali z opačného konca a najskôr spolu začali spávať. Dohodli sa, že si budú užívať, nehľadajú žiadny vzťah a príležitostné pomilovanie nemôže nikomu ublížiť. Dokážu to však oddeliť od citov, ktoré k takýmto veciam patria?

Jeden deň (Dexter & Emma)

Emma a Dexter sa počas dvadsiatich rokov stretnú vždy len v jeden deň, ako spomienku na dátum, kedy sa spoznali. Počas tých rokov si ale uvedomia, ako sa jeden aj druhý neskutočne za tie mesiace menia a že ich životy sú odlišné. Aj napriek tomu je medzi nimi niečo silnejšie než obyčajné priateľstvo. Musia si však prejsť viacerými ťažkosťami, aby na to konečne prišli.

Určite, možno (Will & April)

Will začne rozprávať svojej dcére príbeh o troch ženách v jeho živote a ona má uhádnuť, ktorá z nich je jej mama. S tou sa však rozvádza a nie je šťastný. Až vďaka dcére zistí, že jeho priateľka April nie je len obyčajnou kamarátkou a majú spoločné viac, než si mysleli.

Cez noc tridsiatničkou (Matt & Jenna)

Film, ktorý ti pripomenie, že by si mala byť opatrná pri svojich snoch. Jenna na svojej nevydarenej oslave 13. narodenín túžila po tom, aby bola dospelá. To sa jej splnilo a zobudila sa ako 30-ročná. Problém však bol v tom, že jej život sa zmenil a už v ňom nebol jej najlepší priateľ Matt. Dokážu si k sebe nájsť cestu, aj keď sa bude ženiť?

S láskou, Rosie (Alex & Rosie)

Alex a Rosie sú najlepší priatelia, no ich osudy sa rozdelia. On odíde študovať na vysokú a ona po nevydarenej noci otehotnie a bude sa starať o svoje dieťa. Alex sa bude ženiť, no aj tak mu niečo chýba. Jeho druhá polovička, ktorou je práve Rosie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating