Dvojica sa hrá so psom

Priateľstvo je krásny a dôležitý aspekt našich životov, no niekedy sa môže vyvinúť do niečoho viac. To, čo považujeme za priateľské gestá, môže mať v skutočnosti iný význam, a preto je dôležité byť pozorná k jemným signálom. Ak si sa niekedy sama seba pýtala, či ťa tvoj najlepší priateľ môže ľúbiť, nasledovné znaky ho prezradia.

Časté komplimenty

Jedným zo zjavných signálov, že tvoj najlepší priateľ je do teba zamilovaný, sú časté komplimenty a pochvaly. Ak ti stále hovorí, ako si krásna alebo úžasná, aj keď nie si práve v najlepšej forme, mohlo by to byť jasné znamenie jeho hlbších citov.

Vyhľadáva tvoju spoločnosť

Chce byť stále v tvojej blízkosti a hľadá príležitosti na trávenie času s tebou. Môže to zahŕňať pozývanie ťa na rôzne aktivity alebo snaženie sa byť čo najčastejšie v tvojom okolí.

Randenie s najlepším priateľom
zdroj: Pexels/KoolShooters

Dlhé pohľady

Keď ste spolu, možno si všímaš, že ťa často pozoruje dlhými a romantickými pohľadmi. Tento typ vizuálnej komunikácie môže byť výrazom jeho hlbších citov.

Fyzická blízkosť

Často sa snaží o dotyky, ako je hladkanie po ruke, objímanie alebo iné gestá náklonnosti, ktoré nie sú typické pre priateľský vzťah.

Starostlivosť o tvoje pohodlie

Neustále dbá na tvoje pohodlie a šťastie. To môže zahŕňať varenie tvojich obľúbených jedál, nakupovanie darčekov bez konkrétneho dôvodu alebo pomáhanie ti v každej situácii, kedy to potrebuješ.

Zvýšená citlivosť na tvoje emócie

Je mimoriadne citlivý na tvoje emócie a stará sa o to, aby si sa mala vždy dobre. Mohol by byť prvým, kto si všimne, keď si smutná alebo nervózna, a snaží sa ťa upokojiť alebo rozmaznávať, kým sa neusmeješ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating