Instagram/llnzz

Vojna sa nás dotýka nepriamo

Horúcou témou je aktuálne jednoznačne vojna medzi Ruskom a Ukrajinou. Kde sa pozrieme, všade vidíme kopec článkov a videí, ale aj hoaxov a dezinformácií. Svet nestíha krútiť hlavou nad tým, čo sa deje v krajine, ktorá susedí so Slovenskom.

Množstvo celebrít sa našim „východným bratom“ snaží pomáhať zo všetkých síl aspoň podporou na diaľku. Sociálne siete sú plné videí brutálnych útokov na ľudí a my k nim pridávame ešte smutných a plačúcich smajlíkov. Viacero známych osobností sa obetiam vojny snaží pomáhať formou peňažných príspevkov, jedla či oblečenia.

Napriek veľkému súcitu sa však nesmieme vzdávať našich bežných životov. Hoci sa táto kríza vo veľkej miere týka aj nás, nič s tým nespravíme a musíme sa držať pevne pri zemi. Bohužiaľ, nemôžeme Ukrajincom pomôcť inak a ženy s tým už absolútne nič neurobia. Veríme však, že sa nás tento vojnový konflikt nedotkne priamo.

Lula si užíva v Tatrách

Mnoho ľudí zrejme oplakáva obete na susednej Ukrajine a nestíha si tak užívať vlastný život. Lula je tiež zástancom toho, že si treba užívať, kým sa dá. Zo stresu z možného útoku Ruska na Slovensko sa snaží vyrovnať po svojom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News