Instagram/llnzz

Hejterom sa nevyhne žiadna známa osobnosť. Či si speváčka, herečka, moderátorka, alebo si zarábaš spoluprácami na Instagrame, vždy sa nájde niekto, kto ti to „závidí“ a svoje pocity vyjadruje nepeknými urážkami na sociálnych sieťach. Buď ťa osočí priamo, alebo nepriamo. 

Dávku hejtov zažíva aj známa exfarmárka Lula Gachulincová. Svedčia o tom aj príbehy, ktoré zverejnila na svojom instagramovom profile. Nedávno si prešla nepríjemnými zážitkami, vďaka ktorým si na istý čas dokonca zmenila svoj profil z verejného na súkromný.

Nedávna kauza

Lula je známa tým, že svoje názory vyjadruje úprimne a bez žiadnych prikrášľovaní. Niekto to vie oceniť, no niekto je zase veľmi citlivý a robí mu dobre, keď niekoho osočuje a kritizuje. Ako sa hovorí, závidí mu aj nos medzi očami, no neprizná to priamo.

Influencerka je aj podnikateľkou. Okrem svojej vlastnej značky umelých mihalníc a oblečenia začala spolupracovať aj so Zuzkou Plačkovou, ktorá predáva kolagén. Spoločne vytvorili Lulinu vlastnú značku tohto produktu, no niektorí fanúšikovia ju za to začali kritizovať. Dokonca jej bol do schránky doručený list od advokáta.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News