Ženy milujú prekvapenia, no muži sa do toho veľmi nehrnú. Našťastie existuje aj pár takých, ktorí vedia svoju priateľku potešiť v tej najvhodnejšej chvíli.

Sú to hlavne chlapi, ktorí sa narodili v týchto troch znameniach.

Baran

Muž v znamení Barana prekvapuje svoju polovičku veľmi často, pretože si chce udržať miesto v jej srdci. Žena tak vie, že sa na neho môže spoľahnúť a nikdy mu nemusí hovoriť, aký darček by chcela. Čo sa týka sviatkov, dokáže to uhádnuť aj sám a vyberie ten najlepší.

Prekvapenia organizuje tak, aby partnerka nič netušila. Zapamätá si všetky jej priania, ktoré niekedy pri nákupoch alebo prezeraní internetu vysloví. Baran svoje city neprejavuje často slovami, no skutky hovoria za všetko.

Váhy

Tento chlap sa vo vzťahu snaží o vyváženosť. Dokáže svoju partnerku potešiť, ak ho potešila niekedy aj ona. Pokiaľ je však čerstvo vo vzťahu, spontánne prekvapenia si jeho polovička môže užívať každý týždeň. Čím je vo vzťahu dlhšie, tým je intenzita menšia, no kvalita sa nemení.

Muž v znamení Váhy má vycibrený vkus, mimoriadny „nos“ na všetky špeciálne veci a vždy sa snaží byť originálny. Veru, nejedna kamarátka závidí tej, ktorá má doma tohto muža.

Vodnár

Možno ťa zaskočilo, že tu má čestné miesto aj muž Vodnár. Nuž, naozaj je to tak a jeho prekvapenia sú vždy spontánne a originálne. Nezakladá si na materiálnych veciach, pretože ich nepovažuje v živote za dôležité.

Túži skúmať, objavovať a spoznávať nové miesta. Svojej partnerke vyberá pravidelne na sviatky cestovateľské prekvapenia či rôzne ochutnávky jedál, pretože sa riadi heslom, že zážitky sú viac, než veci, ktoré sa po roku používania pokazia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.