Unsplash/Charly Pn
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Každý preferuje v posteli niečo iné. Niekto má rád, keď sa môže partnerovi úplne podvoliť, no niekto túži po tom, aby mohol celú súlož viesť a rozkazovať.

Práve takí sú muži, ktorí sa narodili v týchto znameniach.

Lev

Muž Lev je vo vzťahu veľmi panovačný, to už určite vieš. Svoju panovačnosť dokáže vniesť aj do intímneho života, počas ktorého rád rozkazuje, prikazuje a od partnerky chce, aby vyskúšala rôzne polohy. Nevydrží s ním len tak niekto – na to musí mať žena silný žalúdok. Ak to však zvládne, Lev ju bude milovať až za hrob.

V posteli sa nikdy nudiť nebudú a dopraje uspokojenie aj jej. Musí si však počkať, pretože panovačný Lev je často aj sebecký.

Škorpión

Vášnivý Škorpión tu nemohol chýbať. V posteli sa cíti ako doma. Túži byť pánom celej situácie, pretože má rád, ak má veci pod kontrolou. S priateľkou sa zbožňuje milovať na netradičných miestach a v originálnych polohách. Stereotyp pre neho nie je, pretože stále potrebuje vzrušenie a nové podnety.

V posteli je dominantný, pretože ak by to nechal na ženu, nič nové by nezažil. Už od detstva vie, že musí byť on tým, kto bude mať vo vzťahu posledné slovo. 

Baran

Silný Baran má vodcovstvo v krvi. Nie iba v práci, no aj vo vzťahu vie rozkazovať a ovládať. Pokiaľ s ním nejaká vydrží, odmení ju. Páči sa mu, keď je žena submisívna a on dominantný. Nevidel to len vo filmoch pre dospelých, skúsenosťami sa do toho zamiloval.

V posteli sa chce cítiť ako kráľ sveta, pretože je to pre neho miesto bezpečia a radosti. Najväčšiu rozkoš zažíva vtedy, keď partnerke niečo povie a ona to bez odvrávania urobí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy