Tieto znamenia ťa budú milovať na život a na smrť. Ľudia v týchto znameniach sú verní, úprimní a neprestanú ťa milovať ani po rozchode. Vždy si na teba spomenú a budeš pre nich najväčšia láska.

Blíženci

Človek v tomto znamení sa vie rýchlo prispôsobiť novým podmienkam. Rozchod je pre neho ťažká vec, pretože keď miluje, tak miluje úprimne. Je pravda, že je večné dieťa, rád by precestoval svet a každú minútu svojho života je zvedavý na všetko, čo sa okolo neho deje. Ľudia si o ňom myslia, že je nestály a potrebuje stále nové lásky. Úprimne, na pravú lásku nikdy neprestane myslieť, bude ju milovať celý život a aj keď nájde niekoho, s kým prežije celý život, vždy bude milovať aj tú druhú lásku.

Ryby

Tento človek je citlivý, nemá rád zmeny a často býva zasnívaný. Preto sa stáva, že ľudia si o ňom myslia, že je naivný a verí všetkému. Z časti je to tak, pretože stále verí tomu, že so svojou prvou (a pravou) láskou budú spolu. Aj po rozchode vie byť verný a nikoho si nehľadať. Dúfa, že sa spolu raz stretnú a padnú si do náručia. Celý jeho život nemá na lásku šťastie, preto sa drží aspoň jednej, ktorá mu vyšla. Je oddaný a na iných ľudí ani nepomyslí.

Škorpión

Človek v znamení Škorpióna miluje naozaj na život a na smrť. Na svoju prvú lásku si vie spomenúť aj 10 rokov po rozchode. Vie, že s ňou bol naozaj šťastný a dal by všetko za to, aby ju ešte raz mohol vidieť. Možno to je dôvod, prečo ešte nestretol ďalšiu lásku – stále myslí len na tú jednu. Ľudia si o ňom myslia, že je záhadný a nikomu nič nepovie. Pravdou je, že je Škorpión je úžasný spoločník a vyzná sa v rôznych oblastiach života.

Panna

Tento človek má jemné cítenie. Vie sa vcítiť do pocitov druhých, no očakáva, že budú chápať aj oni jeho. V láske je skôr praktický, než romantický. Zaujíma ho „dospelácky“ život, v ktorom sa vyzná. Často je zaneprázdnený, pretože veľa pracuje. Na romániky mu veľmi nezostáva čas, preto myslí na lásku svojho života, ktorá sa s ním rozišla naposledy. Urobil by pre ňu čokoľvek, bol do nej naozaj zamilovaný vie, že ju nikdy zo svojho života nevymaže.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.